Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nagykun...

Mi a véleményetek a nagykun barnarizsről?

Figyelt kérdés

Eddig ezt vettem, de múltkor észrevettem, hogy a piacon jóval drágább a barnarizs (majdnem duplája), és egyébként is más általam ismert márkák is jóval drágábbak. Jó rizs-e ettől függetlenül?

Egyébként miért árulják a barnarizst drágábban, ha elvileg kevesebb vele a munka (nem hántolják)?



2012. jan. 13. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az árát nem tudom.

Én az alapján szoktam venni, hogy feltárt-e, mert az hamarabb megfő. A nem feltártat nem bírom kivárni, meg szét is fő, mire megpuhulna.

2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de ha neked megfelel, ízlik, akkor miért vennél másmilyent? A márkás rizseknél meg az van, ami más termékeknél is - a márkanevet is meg kell fizetni. Tisztelet a kivételnek (értem ezalatt azokat az árucikkeket, amiknek a minősége is tényleg jobb, és nem csak a márkanév miatt drágábbak)
2012. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mióta kuktával főzök, azóta gyorsan, és finomra elkészül, tehát emiatt feltártat felesleges vennem. És valóban nekem megfelel, csak érdekelt, hogy van-e másnak több tapasztalata ezen a téren.
2012. jan. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!