Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kefirgombát hol tudok venni...

Kefirgombát hol tudok venni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Csak rendelni lehet? Két oldalt találtam de igazából ugyan az, de nem találok árat. Anélkül meg nem rendelem meg hogy még az árát sem tudom.
2012. jan. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még sehol nem hallottam, hogy lehetne venni. Mi mindig ismerőstől kaptuk, de olyan gyorsan szaporodik, hogy folyamatosan dobáljuk ki a felesleget.
2012. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem adni? Merre laksz?
2012. jan. 15. 17:30
 3/3 anonim válasza:
Én egy honlapon keresztül rendeltem meg. A postaköltséget és a csomagolást fedező költséget át kellett utalni egy megadott számlára és a kis csomag (levél) korrektül megérkezett. Amit kaptam jó, azóta eltelt több hónap, minden nap elkészítek vele 1 liter kefirt és a szaporulatot továbbadom. Én teljesen ingyen. Érden lakom, ha egy egyeztetett időpontban eljössz érte a busz vagy vasútállomásra neked is szívesen adok.
2014. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!