Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a sushik...

Szerintetek ezek a sushik finomak és jól fogok lakni tőlük?

Figyelt kérdés

Wasabiba megyünk párommal kipróbálni sushi ételt.

Arra gondoltam,hogy kérek 3db avokádós makit,3db lazacmakit,3db vöröstonhal makit plusz megkóstolok egy tigrisrák nigirit egy polip nigirit és egy repülőhal kaviárt:)Ezek érdekesnek tűnnek és remélem finomak is:)Szerintetek?És ezzel a mennyiséggel jól lakok?21 éves vékony csajszi vagyok:DÉs amúgy ehhez adnak valami szószt vagy külön kell kérni?


2012. jan. 14. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól laksz vele. Finomak.
2012. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem egy haveromnak nagy mániája a sushi, egyszer megetette velem is: olyan érzés mintha rügyeket rágcsálnék, semmi jellegzetes vagy kellemes ízé nincs és szerintem semmi tápértéke sincs :)
2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Finomak. a Wasabi éttermkben leültetnek az asztalhoz,és futo szalgon mennek el elötted az ételek. Legalábis én ilyenben voltam a MOM -parkba. FIX áras és idő korlát van az evésre. Az jó ebben ha nem izlik valami már ki is cserélheted. Az ital ára nincs benne az ételbe .
2012. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De gondolom nem csak running sushi van lehet külön is kérni vagy nem?
2012. jan. 14. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

"olyan érzés mintha rügyeket rágcsálnék, semmi jellegzetes vagy kellemes ízé nincs és szerintem semmi tápértéke sincs :)"


Ez a lényeg! Sokan bebeszélik maguknak hogy a világ legjobb étele! Egyék is meg!

2012. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"idő korlát van az evésre."


Korlátolt az evés?Frankó!

2012. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a 3 órát nem mondanám szűkös időkorlátnak.. Mi kb másfél óra alatt degeszre ettük magunkat, még fél órát pihiztünk és mentünk. Szóval nem igazán érzed "korlátnak".


Amúgy amit leírtak az csak a running sushi. Én mikor rendelek a wasabiból, max 10 kis tekecset bírok megenni, pedig nagyétkű vagyok, szóval szerintem neked bőven elég lesz. Amúgy wasabit meg szójaszószt adnak hozzá.

2012. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én spec. nem szeretem az avokádós makit, de a többi nagyon jó. Ennyivel szerintem jól laksz, én 23 éves, normál testalkatú csaj vagyok, nekem egy ekkora adag bőven elég, sőt, van hogy sok is.

A fanyalgóknak (elsősorban arra gondolok, aki szerint az emberek bebeszélik maguknak, hogy a sushi jó) meg annyit mondanék, hogy ízlések és pofonok. Meg kell kóstolni, ha nem jön be, nem kell többet enni, de ha másnak ízlik, az miért baj? Én pl. utálom a pacalt, mégse szólok be senkinek aki szereti. Tőlem mellettem is eheti, csak ne akarja belém tömni. Na meg ahogy fentebb is látható, nekem sem ízlik mindegyik. Sushi és sushi között is van eltérés.

2012. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!