Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Többi SAGA tea is ilyen fura?

Többi SAGA tea is ilyen fura?

Figyelt kérdés
vettem egy saga teát, mert már annyit olvastam rola, hogy finom. birsalma-epert vettem. nem mondom hogy rossz, mert nem az, csak valahogy olyan mint a műteák, vagyis azok a granulátosak. és a színe is elégé...hogy is mondjam, nem olyan mit egy teáé.

2012. jan. 15. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is most vettem tegnap birsalma-epreset és nekem sem lesz a kedvencem.

Viszont kóstoltam már az erdei gyümiset, fekete ribizliset és a citrus mentát.

Az erdeis és a citrus mentás nagyon ízlett, főleg az utóbbi, azt ajánlom ha szereted a menta ízt :)

2012. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még csak erdei gyümölcsöset ittam, de az nagyon finom. Egyáltalán nincs mű ize.
2012. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi. meg nekem ez a szín fura, még a poharat is megfogja. nem ittam még ilyen teat aminek ennyire ilyen színe lett volna. de sokan mondják hogy nagyon finom az erdei gyümis. lehet megkostolom :)
2012. jan. 15. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

nálunk volt ilyen ingyenes osztogatás, volt egy csomó féle, azt hiszem erdei gyümiset választottam, de olyan forgács és fűrészpor íze volt, hogy az már ölni képes, pedig még cukrot is kértem bele... jó, hogy nem vettem belőle!

a színével nem volt bajom amúgy.

az Ecoland granulátumos tea pedig gyermekkorom kedvenc íze volt, és a mai napig az ;) :D

2012. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
finomnak finom a műtea, de az nem tea. ha pl beteg vagy, vagy nem sokat segítt. olyan mint a konzerves kaja. de ettől függetlenül finom, csak épp a teához nincs sok köze.
2012. jan. 15. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Az erdei gyümölcsös nagyon finom. a többit nem kóstoltam.
2012. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mi is a birsalma-epreset isszuk. az nagyon jó nekünk. de mi mindet ki próbáltuk. mind nagyon jó!!
2012. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
37%
Problémázzatok már egy teán istenem. Amúgy drága kérdező kostóld végig és rájössz hogy fura-e a többi...
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves utolso. itt mindent meg lehet kérdezni, ha nem tetszik ne olvasd el. amugy meg egy éve irtam ki, azota ittam már a legtöbből...
2013. febr. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!