Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Torkos csütörtök 2012. Melyik...

Torkos csütörtök 2012. Melyik éttermet ajánljátok Bp-en és a környékén?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni vele a páromat, de sajnos alig van tapasztalatom, nem nagyon járunk étterembe. Együtt utoljára 6 éve voltunk :)

Nemrég voltam egy helyen (Pastrami, III. ker), ami nagyon menőnek számít, mindenki el volt tőle ájulva, hogy milyen szuper hely, de szerintem nem volt arányban az árával.

Én valami olyat szeretnék, ahol nem csak rántott hús van, hanem kissé különlegesebb dolgok is, viszont azért nincsenek elszállva az árakkal és mellette kedvesek is a pincérek és nem nézik ki az átlagembereket.

Ha írtok nevet és kerületet vagy várost, akkor én kikeresem, hogy részt vesznek-e egyáltalán a programban.

Köszönöm!


2012. jan. 21. 08:54
 1/7 anonim válasza:
38%
Hát nem tudom hogy létezik e még a hely de mi nagyon sokat jártunk a Szent Jupátba annak idején...4-5-éve.A Mammutnál van a Retek utcában.Jó kaják vannak és nem szálltak el az árakkal sem.
2012. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy a Trófea éttermek részt vesznek ebben az akcióban, mivel svédasztalosak. Annyit eszel amennyit akarsz azt hiszem 3 órán keresztül. Szerintem nagyon finom kajáik vannak, és kultúrált helyek. Több is van Budapesten.
2012. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén?... ha lehet aznap kerüld az éttermeket..
2012. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi sűrűn járunk az Aréna Plázában lévő Sphinx étterembe. Jó a kaja, az árak sincsenek elszállva, teljesen megfizethető és jó a közlekedés is. Mozi előtt vagy éppen utána szoktunk beülni. Én csakis ajánlani tudom!
2012. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Házias kifőzde. XIII. ker. Jász utca-Frangepán sarok. Napsugár étkezde. Olcsó, jó, és ha előre telefonálsz, bármit elkészitenek szivesen. 06 20 9 755 896.
2012. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Én sem megyek többet torkos csütörtökön étterembe.

Melegítőruhás egyedekkel volt tele legutóbb és nagyon sokat kellett várni a kajára...

2012. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!