Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pattogtatott kukoricában...

A pattogtatott kukoricában mennyi a kalória?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy nem amit lehet venni az üzletekben hanem amit házilag lehet kipattogtatni géppel. Nem sózom, nem vajazom, semmit nem csinálok vele csak úgy natúran. Elkezdtem diétázni és szerintem nem lehet benne olyan sok kalória?! Szerintetek? :)
2012. jan. 22. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Én utána néztem és 100 g-ban 231 kcal van. :] Szívesen,csak adj egy zöld kezecskét! ;]
2012. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert tele van szarral, diétánál nem fér bele.
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem értitek, hogy mit akarok kérdezni. Olyan kukoricáról beszélek amit neked kell kipattogtatnod nem mikroban, hanem kifejezetten pattogtató géppel. Semmi só, ízesítő szer semmi nincs benne csak natúran. Remélem értitek, de ha nem akkor próbálom körültekintőben , de belinkelek egy képet hátha így világosabb. Csak azért kérdem, mert tényleg érdekel :)

[link]

2012. jan. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!