Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miben tér el a pepsi a coca...

Miben tér el a pepsi a coca colatól?

Figyelt kérdés
A pepsi amugy nem csak lopta a receptet?
2012. jan. 22. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt a sperktumon a papsi és a coca története,hogy kik alapították,mi volt a célja (ugyanis régen gyógyszernek készítették) majd elmesélték hogy miképpen vált szét a papsi és a coca cola...(testvérpár találta fel.)


A pepsi nem lopta a receptet,csak más a receptjük..Egyébként a papsi édesebb mint a coca cola..

2012. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ízben

csomgaolásban

2012. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
papsi helyett pepsi :D bocs elírtam
2012. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mantis religiosa ***** válasza:
25%

Hát lehet, hogy a pepsi gyógyszernek készült, de coca-t harckocsik, tankok lemosásához, tisztításához használják, használták, nyilván kevesebb cukorral, vagy a nélkül.


A mai napig a magyarországi gyárakba szigorú vegyvédelmi előírások mellett érkezik a coca alapanyaga, vagy alkotórésze "Biohazard" (életveszélyes) feliratú tartályokban, amerikai "szakemberek" felügyeletével, akik szintén szintén vegyvédelmi ruhákban kezelik a gyártás folyamán.


Hogy a pepsi-nél hogy megy azt nem tudom. de aki teheti, mellőzze a fogyasztásukat, igyon helyette házi szörpöket.

2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan vetted hogy a coca colát harckocsik lemosásához tervezték..Valaki elkezdte,és megy szájról-szájra.de ez egy nagy hülyeség..

Olvass utána mielőtt írsz ilyen baromságokat


[link]

2012. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:25

Coca-Cola Beverages Üdítőital Gyártó (Magyarország) Kft-nél dolgoztam évek óta.(nem rég jöttem el) De én még soha nem láttam,hogy amerikaiak vegyvédelmi ruhákban tologatnák a "veszélyes" tartályokat


Szóval jót kacagtam hogy ilyen rémhírek is terjengenek.

Ritkán hallani ilyen ökörségeket,de legalább jót nevet az ember..:D

2012. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mantis religiosa ***** válasza:

Nem tudom te melyik részlegnél voltál, én külső szállítóként, rendszerint hajnalban jártam ott, és láttam ezt a dolgot. A harckocsi-mosást pedig KFOR-os ismerősöm mesélte kinti tapasztalat alapján.


Amúgy a szerves foszforsavészterek és fenil-alaninok felhasználási területe igen széles, nézz utána légyszíves!

2012. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Phoney ***** válasza:

Persze, egy csomó ember meg megesküdne rá, hogy az amerikai rendőrök kólát tartanak a kocsiban, hogy vért mossanak fel vele, igaz, hogy az amerikai rendőröknek nem dolga vért felmosni, és jópáran elmondták már közülük, hogy baromság.


Az ilyen legendák egyik jellemzője, hogy egy csomóan „első kézből” hallották, aztán valahogy mégse igazak. Egyébként nem tudom mi a f***nak használnának tankmosásra egy növénykivonatokkal ízesített szörpöt, és miért nem simán foszforsavat használnak (ha már egyszer az a világ legkirályabb tisztítószere), de szerencsére Te itt vagy és majd megmagyarázod:)

2012. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem mostak vele semmit, még padlókövet sem. és a fogaim is jól vannak, köszönöm.

napi 1 liter coca cola

~

2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!