Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sparos S-budget túrótortát...

Sparos S-budget túrótortát (Kasetorte néven fut) kóstolta már valaki? Ha igen, milyen volt? Illetve, hónapok óta egyik sparban sem találok Knorr görög rakott krumpli alapot, csak ott nincs, v sehol nem kapható már?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A túrótortáról nem tudok nyilatkozni, de a Knorr görög rakott krumplit én is sokáig kerestem, de nem találtam sehol, még a Knorr honlapján sem.
2012. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
a Kase sajtot jelent. tuti, hogy ez túrótorta?: )
2012. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
72%
minek kell a rakott krumplihoz bármilyen alap?
2012. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se túrótortáról van szó, mivel a Kasetorte a legkisebb német tudással is sajttorta. :)
2012. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tortáról nem tudok nyilatkozni. A görög rakott krumpli alapot esetleg Tesco-ban nézd meg esetleg. Párom szülei vettek ott kb. 2 hete.

2012. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.1.Hát továbbra sem találom a Knorr alapot,imádom a rakott krumplit,de görögöt csak ezzel az alappal szeretem.Próbáltam megcsinálni receptek alapján,de egyik se lett olyan. :(

2.A másik a torta.A Kase valóban sajt,de ugy van rajta magyarul,h túrótorta.Épp ezért kérdezem,hátha valaki kóstolta,mert a túrótortát imádom,de a sajttortát nem bírom :S 1600 Ft-ot nem szivesen adok ki gyenge kiadású tortáért,mert 1 gyümis túrótortát itthon kihozok max 1000ből.De hátha csúcs az a torta.Mégegyszer köszi mindenkinek :)

2012. jan. 25. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is nagyon szerettem a görög rakott krumplit, de eltűnt a polcokról. Én a tepsis húsos burgonya alapjával helyettesítettem.
2012. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!