Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok szerezni vanílliás...

Hol tudok szerezni vanílliás coca colát?

Figyelt kérdés
Már 7 éve nem ittam. Akár a normál ár többszöröséért is kellene ha lenne valakinek. A nyomozásom odáig terjedt hogy ukrajnában,meg valahol keleten lehet kapni meg talán canadában. Páran még irták hogy egy két piacon de PONTOS cimet nem irt senki sem. Tud valaki nekem szerezni vagy tud valaki bolt cimet aki még forgalmazz vanilliás kolát ? Csak coca cola érdekel.
2012. jan. 27. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Néztem ebay-en illetve amazonon és egy két webshop-ba is de valahol vagy darabonként árulják 10-20 dollár postával vagy pedig nem szállitanak m.o-ra. Azt is megköszöném ha valaki olyan külföldi webshopot linkelne aki szállit mondjuk egy kartonnal m.o-ra lehetőleg összesen a 12 vagy 24 doboz ne legyen több szállitási költséggel mint 10 ezer.
2012. jan. 27. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
egyszerűbb, ha normál kólába vanília aromát raksz(a dr. oetkeres 300 ft körül van)
2012. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Probáltam de nem vagyok benn biztos hogy ugyanazt az ízt kapom. Már anyira nem emlékszem rá de szerintem nem olyan. Ez olyan mint a házzilag csinált kóla az sem olyan mint a coca cola. Inkább szerezni szeretnék valahonnan. Nem akarok úgy meghalni hogy nem ittam még egy doboz eredeti coca cola vanillia-t :D
2012. jan. 27. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Hello.


www.cybercandy.co.uk

Londonban van.


Itt dolgoztam fél évet.

Ők küldenek bárhová.

Nem mindig van nekik,mert elég kapós termék,rengeteget eladtunk belőle.

De lehet értesítést kérni ha érkezik.

12 font belőle 12X355ml pakk.(+szállítás azt nem tudom mennyi)

Bankkártyával is lehet fizetni.


Üdv.

2012. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj ez lemaradt.

Úgy keresd hogy Vanilla Coke.


4# voltam.


Üdv

2012. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csepeli piac, vagy a Culinaris.
2012. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4. köszi :)

Utolsó: Csepeli piacon hol ? Mert csepelen szoktam járni ,ott van az orvosi rendelőnél ? azon belül kinnél keresem ?

2012. jan. 27. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapesten a Sunny Diner Amerikai Étterem árul vanílliás coca colát. Náluk lehet venni.

Cím: Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 136.

Kapni lehet ott még Dr. Peppert és Jamaican Ginger Beer üdítőket is.

2012. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma láttam a csepeli piacon Coca cola Vanilla-t, ha még érdekel!
2012. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!