Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajunk a zsizsike...

Lehet valami bajunk a zsizsikes bablevestől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen !!! Komoly gyomrontást kaphatok !!! Bár mennyire is sajnálod kidobni a bablevest sajnos nincs más lehetöség !!!!
2012. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus!!!!Én még nem találkoztam ilyennel!!!Ajándékba kaptuk a babot.Lefagyasztottam,aztán beáztattam,és ebédnél vettem észre benne 2 "nagy" bogarat!!!!!!!Többet nem,de biztosan azok voltak!!!!
2012. jan. 31. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom : Elöfordul az ilyen valoszinű ,hogy már több éves bab lehetet.. Áztatánál nem látad ???
2012. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, nálunk egyszer a munkahelyen olyat főztek, aminek az íze is iszonyú volt, tele volt zsizsikkel, én nem ettem meg, de több kollegám befalta és még élnek. :-)))
2012. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Kicsit több volt benne a fehérje.
2012. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jött abból ki semmi!De mikor megkaptam,azt mondták friss,és úgy ahogy volt lefagyasztottam.Ha akkor lemosom,lehet kijön.De ha megmosom,megszívja magát vízzel.Nem?De mostmár nem tudott kijönni,mert lefagyott az is.Nem?
2012. jan. 31. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!