Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » újhagyma termesztés?

újhagyma termesztés?

Figyelt kérdés

szóval ugye az ujhagyma a vöröshagymábol nő ki,itthon szoktuk növeszteni tálban. A lényeg hogy eddig mindig kidobtuk magát a vöröshagyma részt,de igazábol anyu se, apu se tudta megmondani hogy miért kell kidobni, de ujabban apu nem akarja kidobni mert azt még fel lehet használni.

az tényleg felhasználható? vagy igy már káros?


2012. jan. 31. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet enni az újhagymának a hagyma részét is, persze. Ti csak a zöldjét szoktátok?
2012. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne káros kérlek? A fehér részéből lesz a hagyma maga! Én megeszem az egészet és egyáltalán nem káros, hiszen miért lenne káros, sőt, tele van vitaminokkal, nem csak a zöld része, hanem a fehér része is! Amikor újhagyma korban van a fehér alsó rész még zsenge és az íze is finom, tipikus hagyma íz! :)


Amúgy valaki így eszi, hogy csak a zöld részét, valaki úgy, hogy az egészet, mint én is! Maximum csak a szájnak lehet káros, az utána következő lehelet miatt! :D

2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem arra gondoltam XDDD

tudom hogy a vöröshagyma belsejében levö fehét részt meg lehet enni az a legfinomabb.

magára a vöröshagymára gondolok!!

amit lefejtesz az újhagymárol:)))

igy érthetö?:)))

amit normál esetben belevágsz a pörkölt alá XDDD

2012. febr. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!