Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem nyílik kfc bonyhád-on?

Miért nem nyílik kfc bonyhád-on?

Figyelt kérdés
Jó lenne a nyitna a KFC EGY ÜZLETET BONYHÁDON!! Országosan TERJESZKEDNE, Pesten MINDEN SARKON VAN!

2012. febr. 5. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Írj ide,hátha többet tudnak mondani, mint mi, lehet még meg is köszönik az ajánlatod!

2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem hajlandóak Pestről kimenni. Én Pécsre szerettem volna, ha kitelepülnek.
2012. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Azért ez nem igaz, hogy nem mennek ki Pestről, Debrecenben is van KFC, legalább is 2009-ben tutira volt.

(Amúgy miért "bonyhád-on"? Miért nem Bonyhádon?)


Na de amúgy egy üzletlánc nem szociális intézmény, nem az alapján nyitnak valahol éttermet, hogy az ott élőknek az "jár", hanem az alapján, hogy hol van akkora várható profit, ami nekik megéri.

Pécsen sem nyitnak, van itt pár Meki meg egy Burger King, hiába nem kicsi város, de több gyorsétterem nem igazán férne ide, kicsi a piac.

2012. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pécsen lenne rá kereslet.
2012. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én azt szeretném hogy Győrben nyissanak egy KFC-t.
2012. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fene tudja, hogy Pécsen lenne-e. Befuccsolt itt anno a Subway is, pedig na az aztán tényleg finom volt. Igaz, hogy marha drága is.

Talán ha megépült volna a Búza téren az a plázaszerűség, akkor esetleg, de nem fog megépülni (pláza stop van amúgy is).

2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetro ***** válasza:
budapesten sincs minden sarkon. egyszerűen nem érné meg nekik beruházni vidéki városokban. nem annyira ismert a brand itthon, hogy behozza az árát. nem hogy bonyhádon... miért épp bonyhád? ötven másik városban lenne értelmesebb nyitni, ha már.
2012. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még Pécsen sincs, nem ám egy olyan kisvárosban, mint Bonyhád...
2012. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Most végre Szegedre is beköltöztek, itt biztosan van rá kereslet. Mellesleg a gyorséttermek közül a KFC kínálja a rendes ételekhez leginkább hasonlító kaját (szín- és ízvilágban is), szerintem biztosan megérné nekik néhány nagyvárosba kitelepülni, egy hónap alatt a mekisek, burgeresek jó része átpártolna hozzájuk.
2012. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
33%
A KFC is fel szeretné venni a versenyt a Mekivel, ezért a kasszásokra nyomatják a hülyeséget, hogy tukmáljanak rá a vendégekre minél több kaját. Csak TI a 400ft-os B-smarthoz se kértek nagyobb burit 100ft-ért, de még szószt se. Ráadásul nagyon sokan csak szidni tudják az éttermet, hogy drága meg lassú a kiszolgálás meg várni kell. Minek nektek KFC vidékre???
2012. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!