Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan pizzériát keresek...

Olyan pizzériát keresek Szolnokon, aki házhoz szállításnál kártyás fizetést alkalmaz?

Figyelt kérdés
Ennénk valami jó pizzát, de nem találok olyat akinél kártyával lehetne fizetni.

2012. febr. 5. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem jó a helyi, legutoljára valami borzasztó rossz volt, egyik szénné volt égve, a másik meg nagyon nyers

erre kárpótlásnak adtak egy üveg (2L) 90 forintos kólát

2012. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja hát nem csoda, evvel az erővel én mint szerviztechnikus is elkezdhetnék szakácskodni.:)
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van, csak nem volt egyértelmű a számomra, hogy hogy érted a válaszod. Tehát, hogy nincs nyitva pizzéria vasárnap, vagy leszűkítetted a bankkártyásra.:)
2012. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%-os, leírnád, hogy hogyan működik a pepénél a kártyás fizetés?
2012. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Net pincéren kersztül kell rendelni csak úgy müködik. Ott elörendelést adsz le és meglehet adni hogy hogy akarsz fizetni maestro kártyával , sodexho kártyával /később az új kártyával is/ vagy mobilfizetéssel akarsz fizetni. Többi meg már úgy működik mint bármelyik online rendszerbe való fizetés pl t-mobile nál feltöltés vásárlása. Kártyának persze tartalmaznia kell az irási részen a kódot másként nem alkalmas netes fizetésre.
2012. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A PizzaExpress elfogad bankkártyát is és nagyon fini a pizzájuk!56/340-740
2012. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt hogy értsem? Hogy lehet fizetni kártyával? Mert gondolom nem hozzák magukkal a kis mobil termináljukat:)


Egyébként mikor rendeltem tőlük, szerintem őrült sós volt a tészta. De más is dicsérte már őket.

2012. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Igen hozza magával a kis terminált és tudsz bankkártyával és szép kártyával is fizetni! Rendeléskor persze értelemszerűen jelezni kell,mert csak így tudja magával vinni.

Szerintem nagyon finom a pizzájuk,pont olyan amilyennek lennie kell, de ugyebár ízlések és pofonok

Am mikor rendeltél utoljára?

2012. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy két hónapja. Régebben rendszeresen rendeltünk tőlük, szerettem a pizzájukat. Valójában most is csak nekem volt sós, a többiek finomnak tartották.

Köszi a választ. Ez így szuper, ahogy leírtad a kártyás fizetést.

2012. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!