Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok élelmiszernek nem emelték...

Sok élelmiszernek nem emelték az árát, vagy nem jelentsen, viszont romlott a minősége?

Figyelt kérdés

Ezt csak én képzelem be magamnak vagy más is észre vette?

Most pl ép bolognait főzök, ugyan azt a sűrített paradicsomot vettem amit szokta, de az ételnek mégis se íze-se bűze, színe meg végképp.Pedig eddig mindig azért vettem ezt a fajtát mert jó volt.

Egy-két helyen a kifli fele akkora

A fokhagyma, kívülről elfogadható, belül tiszta penész.

Tényleg a minőség rontással tartják alacsonyan az árakat??


2012. febr. 6. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiflit nem szoktam venni. De a konzerveket biztosan nem változtatták meg. Esetleg nem lejártat vettél? A fokhagyma pedig eddig is igen rossz minőségű volt,akkor is,ha magyar árú. Piacon is vettem már rothadt hagymát és fokhagymát.
2012. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éppen a napokban mondtam otthon ugyanezt, az a baj, hogy nagyon soknak emelték, és azoknak is leromlott a minősége.

A fokhagyma meg nemcsak penészes, hanem újabban nagyon rossz az íze is, és a vörös-és lilahagyma sem a régi már, burgonyát háromszor annyit kell lepucolni, hogy maradjon belőle sütni is, érthetetlen.

2012. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak nekem tűnt föl.
2012. febr. 7. 06:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy zöldséges standon dolgozom, úgyhogy csak a mezőgazdasági termékekről tudok véleményt mondani. Tény, hogy nagyon sok dolog megdrágult sajnos itthon, amit így már nehéz eladni, ezért a főnököm aránylag sok import árut hozat be, ami "úgy néz ki" mintha szuper minőségű lenne, de vagy hamar el kell fogyasztani mert megromlik, vagy annyira éretlen hogy még hetekig is eláll a konyhában... Egyik sem jó... Viszont ez csak a gyümölcsök egy részére igaz, a zöldségekből még mindig a hazait vesszük, emeltük az árat, de a minőség meg tudott maradni. Viszont sajnos, ám érthető módon, csökken a forgalom, mert az emberek olyan helyekre mennek, ahol olcsóbban meg tudják venni ezeket. Érthető.
2012. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!