Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szabad e a krinolint nyersen...

Szabad e a krinolint nyersen enni? Azaz úgy mint egy parizert, kenyérfalatokkal?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet, mert ez is - mint minden h

asonló kinézetü kolbász/virsliféle, már meg van abálva. De hidegen nem igazán jön ki az ize, ezért (is) jobb felmelegiteni - igazán fözni nem érdemes.

2012. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem
2012. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ízben sincs túl sok különbség a "nyers" párizsi és a krinolin között,de lehet hogy csak én érzem így.
2012. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok saláta alapanyaga a nyers krinolin. Tehát, eheted nyugodtan!
2012. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ava87 ***** válasza:
Nyugodtan. Én a virslit szoktam nyersen enni :)
2012. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 doboszoli ***** válasza:
Teljesen főtt anyag, ehető "nyersen". A minősége más kérdés.
2012. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is szeretem nyersen, jobban mint melegítve. az nem nyers, így semmi baj nem lehet belőle.

szokás dolga, hogy "nyersen vagy főve fogyasztják.én a virslit is megeszem főzés, illetve melegítés nélkül is, sőt a lecsókolbászt is megdézsmálom sütés előtt.

2012. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Főve is ugyanolyan mérgező. :D Szóval ahogy tetszik, hidegen inkább megeszem, ha muszáj.
2012. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne "mérgező"? Csattanó maszlag van benne, vagy cián?
2012. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem se a virslit, se a krinolint túlságosan, de ha eszem, akkor csakis sütve. Krinolin vékony karikára, kevés olajon ropogósra sütve, Virsli félbe, Hosszában beirdalva, közé sajt, sütőben kevés zsiradékkal megsütve. Főzve nem szeretem.
2012. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!