Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veszprémben milyen olcsó és...

Veszprémben milyen olcsó és finom 'kajáldák' vannak? Lehet étterem, büfé, pizzéria, csak a saját viszonylatában ne túl drága, és jól lehessen lakni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Veszprémben nyaraltunk akkor általában a plázában(Balaton pláza) ettünk.A buszállomáson van egy gyors kajálda is de nekünk az nem jött be annyira.
2009. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lenn az Óváros téren (Várnál) van 2 nagyon jó étterem...de a városban (Sétáló utca) is találsz kávézót, ahol lehet enni is. Ha elegánsabb helyre vágysz az állatkertnél van két étterem (4 csillagosak asszem). Nem drágább, mint a belváros, max 500 Ft-al és nagyszerű a kiszolgálás is. Pizzéria rengeteg van...
2009. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hungária étterem. Az egyetemtől nem messze van, a Városházánál. Az átlagnál drágább, de annyival jobb is, mint a többi.
2009. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagy kedvencem a Mackó, ott lehet kapni salátákat, süteményeket. Amígy ott tanultam, nagyon jó volt az Oli'e Gino (nem biztos, hogy így kell leírni) pizzéria!!!
2009. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Július elején megyünk pár napra nyaralni. Alig várom!
2009. jún. 3. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mackóban amúgy nincs főtt kaja, csak saláták, édességek meg hamburger. Amúgy nagyon drága is.
2009. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem olcsó és nem főtt kaja, de Mackóóóóóóóóóóóó :))))

Mackó-rajongó lettem Veszprémben én is:))

2009. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!