Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok tortillát venni?

Hol tudok tortillát venni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
TESCO?
2009. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a tescoban hol? Ma voltam ott és azt se tudták, hogy mi az...

Ugyebár oda nem kell érettségi:)

2009. jún. 4. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A chipses részen van sztem
2009. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdés, hogy tortilla chipset akarsz venni vagy tekercset? A chips az a chipses részen van, a tekercs meg ott ahol a különleges hozzávalókat lehet kapni (általában egy sor végén). Ilyenek mellett, hogy kínai szószok, mártások, wasabi, salsa szósz...
2009. jún. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszadóval egyetértek! Csak az a baj, hogy a Tescoban igen drága...:( Ha pesti vagy, akkor a Lehel piac aluljáró szintjén van egy aszaltgyümölcsös, nála lehet kapni, egész jó áron. (Pitát is)
2009. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sima tortilla kell nekem! Az nem érdekel, hogy mennyire drága. De hol kell keresnem?
2009. jún. 5. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A Lidlben lehet kapni Tortilla's -t (tortilla lapok), ha mexikói hét van! Többféle méretben kapható, és van ízesített is, ha jó tudom, akkor natúr, fokhagymás és spenótos. Mi épp ma készítettünk tortilla tekercset ezekből a lapokból, és nagyon finom lett. Figyeld az újságot, hogy mikor van mexikói hét (elég gyakran) és akkor vegyél, de lehet érdemes lenne körülnézed amúgy is, hátha marad még az előző akcióból. Amúgy itt nagyon olcsó. A Tescoban is kapni, a nemzeti ételeknél keresd, ahol a thai, amerikai, mexikói stb. dolgokat lehet kapni. Itt viszont csak egyféle van, és eléggé drága.
2009. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!