Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlatra milyen...

Szakmai gyakorlatra milyen témájú dolgozatot készítsek?

Figyelt kérdés

(Vendéglátós iskolába járok)

foggalmam sincs hogy miről irjak :( a tanárnő annyit mondott hogy a vendéglátással legyen kapcsolatban, és mondott példákat: leggusztustalanabb ételek, legdrágább ételek italok, legdrágább szállodák, legdrágább éttermek, akkor például valaki Gordon Ramsay-ről ír, valaki Jamie Oliver-ről....stb stb. /persze ezeket már elhappolták/


2012. febr. 18. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Magyar tradicoós vendéglátos családokról irnák : Az ő töréneteiket ...

Gundel, dobos stb , honnann jöttek -hova juttottak és miről hiresek ... receptekkel tarkitva,


Vagy ami még érdekes lehet szerintem . : A Magyarországi halak és elkészitési technikája . Legjobb hal éttermek bemutatása .

15 éve én ebböl irtam a vizsgám az élelmeszer ipari suliban ..

2012. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Leggusztustalanabb ételek: nemzetiségek közötti felsorolással pl. rántott békacomb (talán az olaszok?), szabad tűzön sütött hernyók stb. = ausztrál benszülöttek,

csiga = franciák stb.

Persze ezeket nehéz egy dolgozatként összeállítani, mert leginkább csak egy felsorolás jönne ki belőle.


De mi van, ha utánanézel, hogy pl. Mátyás korában hány fogásból, milyen kajákból állt a vendégfogadási menű, és hogyan változott ez a szokás a mai időkre. Ebből már kikerekedhet valami komolyabb is.

2012. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Benke Laci bácsiról írj :)
2012. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!