Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondanátok könnyű éttermi ételt?

Mondanátok könnyű éttermi ételt?

Figyelt kérdés

Eléggé fáj a gyomrom, de ma hivatalos vagyok egy vacsorára. Tudtok ajánlani valami könnyű éttermi ételt?

26/L


2012. febr. 18. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Natúr szelet+rizs?

Rántott sajt?

De a pincér biztos ajánl.

A rizs amúgy is kímélő kajaként van számon tartva.

2012. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellfilé valamilyen salátával, vagy egy húsleves.
2012. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erőleves, csirkemell vegyes zöldségkörettel.
2012. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)
2012. febr. 18. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Cordon bleu,stb.,de így nehéz,hogy nem mondtál étteremnevet,helységet,semmit.Mi van,ha semmi nem lesz abból az étlapon,amit mi mondunk?Hm? Ott mondd el a pincérnek kerek perec,hogy nem jó az étvágyad(nem kell "ragozni",hogy miért),javasoljon neked könnyü ételt,vagy ha ilyen nem lesz az étlapon(amit a mai világban azért kétlek),akkor rendelj kis adagot,és ha nem laksz tőle jól,még mindig rendelhetsz mégegy kisadagot(2 kisadag=1 nagyadag- > a kis adag általában fél adag szokott lenni) ,vagy ehetsz mást,desszertet,akármit,attól függően persze,hogy te,vagy a vendéglátód mit bír kifizetni...(nagyon drága kaját,mittudomén T-Bone Steak -et 4.000-ért(Szombathely,Pásztor Csárda) és hasonlókat a másik ember kontójára nagyon illetlenség rendelni...
2012. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom. Céges vacsi lesz amúgy. Mondjuk nem hiszem, hogy nem lenne pont olyan alapkaja, mint a csirkemell. Szerintem azt eszem majd, csak még azt nem tudom, hogy sütve, vagy hogy is lenne jobb kérnem. Amúgy valami vírusba eshettem bele, de ezt az estét nem szeretném kihagyni.:/
2012. febr. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!