Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc kávétok és...

Melyik a kedvenc kávétok és miért? (Én most Chibo Family Classicot iszogatok de váltani szeretnék csak nem ismerem a kv-kat, ezért a kérdés)

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne ki hogyan főzi (filteres, kotyogós, stb)
2012. febr. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
LAVAZZA ESPRESSO szemeset veszünk . Olyan kávéfőzőnk van ami darálja a kávét...
2012. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, egyszer szeretnék én is egy olyan főzőt! :) köszi a választ
2012. febr. 28. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Anya főzi, kotyogóssal. És nem ragaszkodik márkához. Amit épp ajándékba kapott, vagy nyereményjáték okán vett, vagy csak akciós volt. Szóval a márkák változatosak, de valahogy az omnia, az annyira jó szerintem kotyogóssal.

Van egy fajta, ami meg annyira savanyú... talán a krönung? De nem emlékszem már pontosan...


Imádom a kávé illatát, anyám rászoktatott sajnos, hog yigyak. De néha megfogadom, hogy abbahagyom, és akkor egyik pillanatról a amásikra képes vagyok nem inni többet jó ideig. :-) Idén még nem vetemedtem rá! :-)) Pedig nagy a csábítás. :(

2012. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
JACOBS KRÖNUNG, Szarvasi kávéfőzőn
2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A cégnél nekünk is olyan főzőnk van, ami darálja is. Ott Tchibo Sicilia vagy Milano-t iszunk. (Nehezen szoktam meg, mert egy kicsit savanyú nekem a Tchibo)


Otthon a kotyogóson apukám főzi a legütősebb kávét. Douwe Egberts Karavánból. Évek óta ezt isszuk.


Az Omnia is finom, bár nekem az is egy kissé savanykás.

2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg a kotyogósat csak bedobom mint a fél vodkát, mert szinte csak savanyút főz! A jó espresso kávét viszont imádom! Saeco főzőm van külön darálóval. Én tömöm a mokkát, és csak szemes arabica kávét veszek hozzá. Habosra csinálja a gép. Ez a jó kávé titka.
2012. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én segafredot szoktam inni a presszóban
2012. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dupla eduscho
2012. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 balkalolka ***** válasza:
Lavazza Famiglia, Szarvasi kávéfőzőn.
2012. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!