Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minden étteremből lehet...

Minden étteremből lehet házhoz szállítást kérni?

Figyelt kérdés

40 főre kellene nekem meleg főétel pl rántott hús. Nem hiper szuper drága francia borban párolt vadkacsa mell, csak valami egyszerű meleg étel. Egy vacsorát kell adnom és nem tudom megoldani a sütést, mert egyedül vagyok és ebből kifolyólag a konyhám max 4-5 személyre képes főzni.

Az a kérdésem, hogy ez hogyan működik, kiválasztok egy éttermet és beszélek velük, vagy van erre szakosodott étkezde? Hogyan kereshetnék rá? Kerestem, hogy meleg étel házhoz szállítást, de csak amolyan ebédfutárokat hozott elő, akik a hét 5 napján egy személyre hozzák az ebédet.

Miskolci vagyok, itt a közelben kellene ezt megoldani.

Tud nekem valaki segíteni? Az sem lenne utolsó szempont, ha a pihenőkártyát elfogadnák.


2012. márc. 1. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a netpincer.hu oldalon


[link]

2012. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok miskolci de azért tippet adhatok.



Általában elegáns éttermek, vagy úgy egyébként éttermeknél nincs házhoz szállítás, ezért nem is fogják neked kiszállítani az ételt. hacsak nem keresed meg a főnököt és beszélsz vele személyesen.


Viszont:

vannak olyan éttermek ahol sütnek pizzát is, és van házhozszállítás (pizzéria és étterem). Egy ilyen helyre bemész, megkeresed a fönököt, megbeszéled vele hogy x.y. napra x. órára szükséged van 40 adag főételre, amit majd ő is segít összeválogatni miből mennyi legyen. Megkérdezed hogy a kiszállítás simán megoldható ugye? (persze hogy az lesz csak azért kérdezz rá mindenképp)


Harapni fognak rád mert azért ez elég szép kis bevétel lesz.


Páromék pizzériájából így rendeletek házhoz 72 adag főételt, 2 autóval vitték ki, de odaért minden egyszerre. :-)

2012. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm, tehát étterem-pizzériát kell keresni.

Köszönöm szépen.

2012. márc. 1. 10:49
 4/5 A kérdező kommentje:
A netpincér nem jött be, eszerint nekem csak pizzákat szállítanak házhoz. De ha személyesen beszélek a főnökkel és kiderül, hogy cirka 50 ezerért szeretnék rendelni, akkor biztosan máshonnan is fognak szállítani.
2012. márc. 1. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz a főnökkel 100% hogy nem fog nemet mondani egy ilyen megrendelésre senki, mivel ebből élnek.
2012. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!