Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Albán pékség hol van Pécsett?...

Albán pékség hol van Pécsett? Honnan tudom, hogy egy pékség albán? Mik a jellemzői?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Vácon, Csocsaj az Albán pékség neve.
2012. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó neked. Ha már nem tudod, hogy Pécsett hol van, akkor elmondhatnád a jellemzőit, hogy a kérdés legalább valamely részére válaszolj nekem. Azért köszi.
2012. márc. 2. 20:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Tiszaföldvár, Dunaújvár...tudom itt is van a google is segít, de mégsem.
2012. márc. 2. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A pékárut helyben készítik, Balkán-i recept alapján, tartósítószer mentesen.A Koszovói albánok nemzeti specialitása, a burek is kapható. /rétes jellegű tésztában sült túrós sütemény/

2012. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zöld pipa, köszönöm.
2012. márc. 2. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Európa pékség, Pécs, Nagy Lajos király útja 8. Van egy másik pékségük is, az sincs messze ettől, de nem tudom a címét. Finom a burek!
2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 6. 19:14
 8/9 anonim válasza:

Cocaj,Zeke,Seki pékség - ez mind albán!

egyébként már az illatokról is lehet érezni hogy albán vagy sem:D de menj be,és kérdezd meg az eladótól!

De a legegyszerűbb ha bemész és hangosan azt mondom MIREDITA (jonapot) és ha albán pékség akkor az összes kis albán pék ki fog futni az eladótérbe hogy megnézzék ki jött,és tuti nagyon fognak neked örülni:D

2012. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Merre vannak még ilyen albán pékségek?

Egyről tudok:

[link]

2012. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!