Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok munkatársnőm van, milyen...

Sok munkatársnőm van, milyen "minicsokit" adjak nekik nőnapra?

Figyelt kérdés

Csak jelképesen szeretnék nekik kedveskedni. Van olyan pici csoki, ami jó lenne erre a célra?

Olyanra gondolok, ami hasonló mint a Mars Celebrations-ben lévő pici csoki, csak lehet darabonként is kapni.


2012. márc. 7. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. Én vettem egy doboz konyakmeggy bonbont azt kibontottam és mindenkinek adok 1-1 darabot.
2012. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen boltba bemész, ott sok félét találhatsz. Vehetsz pl. Raffaellót (kókuszos golyó), Ferrerót.

[link]


De vehetsz 1-1 szál tulipánt is, holnap biztosan mindenhol ilyen árusokba fogsz botlani :)

2012. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocit lehet ilyen egesz picit kapni darabonkent, csak eleg keves helyen, meg bazidraga. Vegyel akkor inkabb egy doboz cenelbrationst vagy barmit, amit elöttem irtak, es abbol kinald meg öket. Ugyis a gesztus itt a lenyeg, hogy gondoltal rajuk, tökmindegy, milyen csoki.
2012. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Reggel bemegyek egy boltba, aztán meglátom hogy mi lesz.

2012. márc. 7. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kedves dolog, hogy kedveskedni akarsz nekik! Tőlem kapsz most egy virtuális egész táblásat. :) Fogadok, hogy holnap egy fia csoki nem sok, annyit se fognak hozni a drága kolléga urak nekünk.
2012. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Majd csak reggel eszem meg a virtuális csokit, ilyenkor már nem szabad, mert virtuálisan meghízok. :)

2012. márc. 7. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Kinder Choco Bons... az kis csomagolt csokigolyókból áll :) Vagy mondjuk vegyél egy Cherry Queent... Esetleg a Merci (én ezt választanám) 700 ft körül van egy doboz, és viszonylag sok csoki van benne (20 db biztos)
2012. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy doboz Mercit vennék a helyedben és körbekínálnám a csajokat. A gesztus a lényeg :)
2012. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Merci a legjobb ötlet :) Meg azok viszonylag nagy csokik, és ha mivel többféle van benne a munkatársnőid is tudnak választani :D
2012. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vegyel Celebrations-t:)
2012. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!