Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy megiszok...

Miért van az, hogy megiszok egy bögre Neo Citrant és negyed óra múlva már alszok is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tasakonként 500 mg. Paracetamolt tartalmaz. A májra életveszélyes!!!
2012. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

koffeint tartalmaz, az tágítja az ereket az agyban

fura de időseknek ezért szoktak elalvási zavarra egy kávét adni

én is ha este iszom kávét, s rögtön lefekszem, furamód elalszom azonnal

2012. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezért fáj a májam mostanában?:OOO Ezt írta fel a doki nekem Oo
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hatóanyaga ilyen reakciót is kiválthat a szervezetből, ebben nincs semmi különös.


3. válaszoló (de mindenkinek hasznos): ha rendszeresen iszol alkoholt, akkor inkább kerüld a Neocintrant és az azonos hatóanyagot tartalmazó gyógyszereket, mert akkor tényleg kiüti a májat. Együtt meg végképp ne, elég durva kombó. Ha ezek nálad fennállnak és a változtatás után bírod a Neocitrant, akkor ok, ha meg nem szoktál alkoholt inni és úgy is fáj tőle a májad, akkor jelezd az orvosnak és írass fel vele más hatóanyag tartalmú gyógyszert.

Ha magas a vérnyomásod, akkor sem szabad használni. Erre nem biztos, hogy felhívja az orvos a figyelmedet (az enyémnek pl. nem szokása, sőt)

2012. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam alkoholt inni, az egyik rokonunk szülinapi buliján ittam csak bort, de az még Februárban volt. Inkább abbahagyom a Neo Citran ivást....
2012. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én paracetamol érzékeny vagyok ... szóltam a patikusnak, de csak neocitránt adott. 2 óra "nem tudom hol vagyok" meg 5 óra kómás alvás ...
2012. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!