Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyan embert, aki...

Ti ismertek olyan embert, aki minden ételt szeret és megeszik, válogatás nélkül?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

úgy hívják éhes ember.

én is szeretek mindent,csak nem mindig ahhoz van kedvem ami épp van.

2012. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 diacica1 válasza:
Igen!! ÉN:p
2012. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor azt hittem magamról, hogy mindenevő vagyok. Aztán az üzemin elébem rakták a saláta-főzeléket. No azóta nem vagyok mindenevő.
2012. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy lányt, ő például mindent megeszik, kedvencei a húsos kaják. A főzelékre azt mondja, hogy az olyan "semmilyen" étel, de azért megeszi. Imádom!
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy kolléganőm, aki mindent megevett a vállalati menzán, egyszer tiszta zsizsikes babból főztek, büdös volt és mindenki otthagyta, ő azt mondta, hogy semmi baja és befalta.

Van egy szomszéd kisfiú, ő szintén mindenevő, azt mondta nekem, amikor egy gyanús iskolai tízórai akart megenni és rászóltam, hogy ételt nem szabad kidobni. :-)Mondjuk ebben van igazság. de lehet veszélye is.

2012. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem a párom ilyen, hogy mindent megeszik. De nem értem komolyan. Én se vagyok az a nagyon válogatós, de vannak olyan ételek, amiket nem szeretek és kész, nem menne le a torkomon, mert nem ízlik és a szaguk se tetszik.

Párom pedig mindent megeszik és engem nem ért meg, hogy lehet ilyen finnyás :D (pedig ismerek nálam sokkal válogatósabb embert is)


Volt olyan nálunk is, hogy sütöttünk túrós sütit, de nem vettük észre, hogy nem jó benne a túró. Én mondjuk akkor nem ettem a sütiből, szóval nem tudtam, hogy rossz. de Párom megevett belőle egy csíkot és még kért még egy sort :D Aztán (ezután pár perccel) mondták a szüleim, hogy meg van savanyodva a túró.. Páromnak mondtuk, és ő semmit nem érzett, neki ízlett is :D és sajnálta, amikor kidobtuk a sütit :D Szerencsére semmi baja nem lett :)

Nem fér a fejembe, hogy ehet meg mindent.. mondjuk könnyű rá főzni :P

2012. márc. 9. 17:48
 8/11 Kaarooliinaa válasza:
73%
igen aki nem eszik 1 hónapig (mert meg lehet élni) az megesz mindent mert a szervezete kívánja bármi legyen az
2012. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyám ilyen.Frászt kapok tőle.Szó szerint bármit, még az általam jogosan romlottnak vélt dolgokat is képes megenni.

Ha pl. a lekvár teteje penészes, akkor leszedi a tetejéről a penészt és a többit lazán megeszik.

Multkor kaptam egy szál házi kolbászt.2 nap mulva amikor párom evett volna, láttuk hogy itt ott penészes.Pont nálam volt anyám és rámszolt hogy ki ne dobjam mert majd ő megpucolja és megeszi...

fhúúú

2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mikor kicsi voltam apukám kamionozott mi is mentünk vele, németo. francia mindenfele.10 éves voltam kb.

már fogyóban volt a kaja csak autópálya mindenütt


volt még turista szalámink de tiszta zöld penész apu meghámozta jó vastagon aztán megettük.

emlékszem a végén összenéztünk röhögtünk aztán a maradékot kidobtuk a köv. helyen bezabáltunk rántott szeletet,mindent ami csak volt.

semmi bajunk nem lett de csak felnőtt koromra szűnt meg a viszolygásom a turista szalámi iránt.

szóval az éhség nagy úr.

2012. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!