Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonaldsban el fogadják az...

McDonaldsban el fogadják az Erzsébet utalványt?

Figyelt kérdés
A neten azt írják igen, el van fogadva, letárgyalták. Viszont bementem fiatal kiscsaj volt az eladó és azt mondta nem, mondom neki kérdezze meg a főnökét, hátra ment, hogy most tényleg megkérdezte-e nem tudom, de azt mondta h nem.Viszont hvg-n meg minden komolyabb oldalon azt írják, hogy elfogadják ott.

2012. márc. 12. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem tartom valószinűnek, hogy egyáltalán tárgyaltak róla. Eddig csak magyar cégekkel tárgyaltak, nem is nagyon tervezik, hogy multik elfogadják majd.
2012. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Amúgy itt találod az elfogadóhelyek listáját települések szerint.

[link]

2012. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Még nem fogadják el a Mekiben, de pl a Burger Kingben már elfogadják.

Előbb utóbb úgyis majd mindenhol el fogják fogadni, így a Mekiben is. Csak türelem.

A meki facebookján is mindig ezt kérdezik és a meki mindig kiírja nekik, hogy még nem fogadják el de hamarosan elfogják és majd úgyis tájékoztatják róla az embereket.

Szóval csak ki kell várni. :)

Ja és most új kuponok vannak! :) Amiket március 12-től április 15-ig fogadnak el. :)

2012. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Még nem fogadják el a Mekiben, de pl a Burger Kingben már elfogadják. "


Az Erzsébet-utalvány elfogadóhely-keresője ezt másképp tudja...

2012. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés: Kedves McD's!

Elfogadjátok az Erzsébet utalványt?


Válasz: McDonald's Magyarország Szia, egyelőre még dolgozunk rajta, de azonnal szólunk, ha már elfogadjuk.


március 6.-án írták ezt.


Facebookról másoltam ki.

Szóval a Meki még dolgozik az ügyön, hogy eltudják fogadni az Erzsébet utalványt, ha már facebookon ezt írják akkor gondolom így is van.

2012. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 2 hete fizettem vele a Burger King-ben, a Mekiben akkor nem fogadták még el.
2012. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kfc-ben???
2012. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!