Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ugye ez csak kamu?

Ugye ez csak kamu?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy helyi lapban, hogy az aukciós oldalakon ingyen elvihető állatokat éttermek fel szokták vásárolni. A húgom azóta nem mer kínai kaját enni, fél, hogy kutyából csinálták.

Nekem elég hazugság-szaga van a dolognak. Ilyet azért biztos nem csinálnának, őket is ellenőrzik!


2012. márc. 14. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmin nem csodálkozom. :-(
2012. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
ez hülyeség.
2012. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

A kínai kajában lehet látni, hogy szín tiszta fehér hús..vagyis csirkemell.

Mindenhez csirkét használnak.(tudtommal) viszont ha nem az, akkor azon látszik. Igen, amúgy nagyon ellenőrzik, főleg ha nagyobb bevásárlóközpontban van az étterem.

Amúgy szerintem is hülyeség, bár a mai világban mindenre képesek az emberek. Pl nyáron nem eszek úgy hamburgert, vagy gyrost stb ha nem látom, hogy csinálja. Dolgoztam gyorsbüfében, hát nem épp étvágygerjesztő ahogyan a földre leesett húst rakják a hamburgerbe, vagy épp egy nem szimpatikus vevőnek beleköpnek a kajájába.

2012. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
miér télen eszel? a mekibe se látod h csinálják. amúgy meg úgyis észre vennéd, ha kutya v macska hús lenne. de ilyen nincs.
2012. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Igen, télen van egy hely ami megbízható. Egyébként nővérem dolgozott mekiben, és mesélte, hogy ott is volt 1-2 (nem sok) érdekes dolog. Amúgy ha össze van darálva hamburger húsnak, nem veszed észre. De a KÍNAI-ról volt szó, ahol csirkehússal dolgoznak konkrétabban csirkemellel. Szóval ott szembetűnő ha nem csirkéből van, hanem valami másból.
2012. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
59%
utolsó vagyok. Egyébként ezek az előrepanírozott fagyasztott húsok, vagy akár egy párizsinak az előélete is lehet "gusztustalan"..amikor a vágóhidat összesöprik, és azt darálják bele....
2012. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én dolgoztam kínai étteremben, ott nem volt semmi ilyesmi, persze ez egy igényeseb fajta volt, nem tom, igénytelen kínai étteremből kinézem én is :D
2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és igen, nálunk csak csirkemellből volt minden, napi 60 kiló csirkemell fogyott.
2012. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vágóhidat összeseprik és beledarálják..te se igen jártál még vágóhídon. meg miért lenne benne kutya, macska? :D szerintetek könnyebb beszerezni, mint a csirkét? nem szeretem ha a tudatlanok osszák az észt!


egy élelmiszermérnök

2012. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!