Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Születésnapi tortát sütnénk....

Születésnapi tortát sütnénk. Az ünnepelt a Sport szelet csokoládét szereti a legjobban, milyen ahhoz hasonló ízű tortához vannak receptek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy sütés nélküli (darált kekszből készült) sütemény, amit szerintem akár tortaformában is megcsinálhatsz.

Vagy ha egy csokitortát izesitesz kis rumaromával, szerintem az is hasonló izű lesz.

2012. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az kimaradt, hogy a sütemény neve: Sportszelet
2012. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Keresgettem recepteket, de annyira nem jött be egyik sem. Még van a születésnapig egy kis idő, majd kikísérletezünk valami rumos csokicsodát szerintem.
2012. márc. 14. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mit szólsz? Rakhatsz egy kis rumaromát a tésztába, de szerintem anélkül is meglepően hasonlít az íze a sportszelethez, de azért nem émelygősen édes. Puha, és krémes.
2012. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én készítettem apumnak Sportszelet tortát. 3 db 2 tojásos csokis piskótát sütöttem. Tejszínbe felolvasztottam 30 dkg Sport szeletet kihűtöttem és tejszínt kezdtem el felverni és a csokis tejszínt abba csurgattam. Betöltöttem az oldalára én darált mogyorót szórtam a tetejére Sport csoki szeletkéket tettem. :-)
2012. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Közvetetten megkérdeztem az illetőt, a puncs, és dobostortát szereti a legjobban. Valószínűleg majd veszek néhány szelet dobostortát, és abba szúrom a gyertyát, mert készíttet magának egy tortát, és akkor inkább azon spórolok.
2012. márc. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!