Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ecetes chipset lehet valahol...

Ecetes chipset lehet valahol kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyen van szinte mindegyik nagyáruházban.

2012. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
a balzsamecetes nem ugyanaz mint a sima ecetes! teljesen más az ízük! néha a lidlben lehet kapni.
2012. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem az igaz ecetes chips érdekel, amit az angolok majszolnak. Angliában ettem olyat, és teljesen beleszerettem, de itthon nem találok :o(
2012. márc. 21. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :o)
2012. márc. 23. 18:15
 6/7 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm hozott először Írországból, én is teljesen belebolondultam, aztán mikor elfogyott, és nem találtam Magyarországon semmilyen bolt polcán nagyon elkeseredtem. Aztán kb. egy hónappal ezelőtt a Tesco Finest termékek csomagolását nézegettem, azon gondolkodtam milyen kis fajinak, és mikor az egyik kis chipset megfordítottam, megláttam hogy 'sós és almaborecet ízű burgonyachips'. Megvettem, és nagy örömömre teljesen olyan, mint a külföldi ecetes chips. :) Igaz, pici csomagokkal kapsz belőle (40 g), de egész korrekt szerintem. 99 ft-ért, és 149 ft-ért vásároltam. Kék csomagolása van, és van rajta egy kép amin egy parfümhöz hasonló átlátszó üvegcse és egy kis edénykében só van, na meg a háttérben egy kis tál tele chipssel. :)
2012. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Késve igaz, de a chionak van most ecetes chipse :)
2013. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!