Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bárhol veszek teljes kiőrlésű...

Bárhol veszek teljes kiőrlésű valamit, mindig mindenki csak azt mondja, hogy semmi köze a tk-hez, csak kakaó? Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

oké, hogy kisebb boltokba meg pékségekben...de Intersparban meg Aranycipóban is? (Pécsett egy közismert pékséglánc-nem tudom, máshol van-e). Akkor mégis honnan vegyek tk. zsemlét meg kiflit?


Más: Tényleg nem kevesebb a szénhidrát a tk-ben mint a rendesben?


2012. márc. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

tényleg nem kevesebb benne a szénhidrát

a tk. lényege a rostokban van


amúgy meg tényleg nem igazán lehet kapni valódi tk. dolgokat sajna Mo.-on :(

2012. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tk-ban ugyanannyi a kalória meg a szenhidrát, mint a fehér pékáruban.

Ha tényleg tk, akkor nem barna, hanem erösen szürkés szinü, ami barna, az szinezve van.

2012. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a tk-hoz. Ha igazi tk kenyeret akarsz enni magadnak kell megsütnöd, és jobb is, ha így teszel. Tudod mi kerül bele a kenyérbe, és biztos lehetsz benne, hogy az tk. Én is mindig sütök, tudom milyen az íze, állaga, és a bolt "tk" kenyérnek ahhoz köze sincs.
2012. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na nehogy már a tk liszt is csak sima liszt legyen kakaóval! Egy hogy többségében már alapból bio, kettő meg legalább kisbetűsen tartalmaznia kellene.

Vagy a pékárukra gondolsz? Ami zacskós, azon rajta van hogy sima liszt+tk liszt. Van amelyiken még az arányt is írják. (sajna olyan jóra egyiknél sem lehet számítani)

Egyébként ilyenből a Ceres rozskenyér a legviccesebb. Elejére ráírják, hogy 70% rozs, hátulján kisbetűkkel meg 51%.

2012. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aranycipóban tk-s cuccok vannak, elhiheted. Szeretem a pékáruikat, ha nem azt adnák, amit írnak, akkor nem járnának oda ennyien. A csomagolt cucc nagyon lutri.
2012. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, akkor ezentúl csak aranycipóban veszek.


az ilyen kifli, zsemle... ilyesmikre gondoltam egyébként


még egy kérdés: akkor mivel/mennyiben/hogy segíti a fogyást, ha nem fehérkenyeret, hanem ilyen tk. cuccokat eszem? Persze mértékkel ebből is

2012. márc. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!