Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok a nagyobb piacokon...

Szoktatok a nagyobb piacokon lévő hurka, kolbász sütőknél vásárolni?

Figyelt kérdés
Kicsit másabb hangulatú mint a meki, a kaja is jobb. Hogy vagytok ezzel?

2012. márc. 23. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk.
2012. márc. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekiben sem veszek soha semmit. Hurka-kolbászt nyersen veszek megbízható helyről,és otthon sütöm meg.
2012. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk. Mi is inkább nyersen vesszük meg.
2012. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ritkán, 2-3 évente, ha nincs más, csak nagyon kiéhezetten.


Kevéssé bizalomgerjesztők, az árú eredete ismeretlen és ráadásul drágák mint a RollsRoyce!

2012. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Meki egy nagy átverés, az alsó réteg egy részének az alsóközép nagyrészének és a középső és felső középréteg sznobériája, ezek TV reklám agymosott kölykeit hülyítik vele.

("tökmindegy csak fogja már be a kölök azt ne engem nyagasson")


Ha egy Meki-ben telítve akarnák lakni 2 menü is kevés lenne.(szándékosan nem jól lakvát írtam)

Személy szerint a pite az egyetlen amit hajlandó vagyok ott megenni ami szintén drága de legalább ehető és sejtem miből van.


Arról nem beszélve hogy otthon féláron és gazdagabban megcsinálod magadnak és baráti társaságodnak sés nem kell nyifi-nyafiékat: miss szőke-vörös kisüzem főnöknét vagy kopasz-kigyúrtnét pöti barbie-val Merci - BMW - Lexus - Audi terepessel elviselni.(árkon bokron át kell a Mckibe)


Vagy netán (ki tudja miből) új gazdag "kubikus" főnöknét szolárium nélküli barnútan, rúzsaszíny masnyiba csomagót csoki barbikával, szintén BMW, Lexus, Toyota terepessel.


Ezek pont olyanokmint az elmebeteg luxus éttermek a felső rétegnek: 32-es tálalótányér közepén baba trotty nagyságú valami, csészécskényi bizarr (barna?)mártással nyakon öntve, gyerek maroknyi körettel, egy okostelefon áráért.

2012. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem szeretem a hurkát/kolbászt. Igaz, Mekiben sem szoktam, mert drága, és a fél fogamra sem elég egy menü.

Ha nem főzök, nem otthon vagyok, akkor leginkább gyrost szoktam venni, az finom is, meg itt nálunk kb. minden sarkon van egy gyrosos a belvárosban, így az árverseny miatt nem is drága.

2012. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudom, mi van benne, hogyan tárolták korábban. Ismert helyről veszünk mi is nyersen és otthon sütjük meg. Meki felejtős, ott elvétve eszünk, ha nincs más és nagyon éhesek vagyunk. No meg, ha nincs hó vége:-S
2012. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!