Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok melegíteni az...

Meg szoktátok melegíteni az ételt, ha hideg, és enni akartok? Hogy szoktátok megmelegíteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megmelegítem, ha hideg. :)

Mikróban általában.

2012. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kaja: Ha van rajta bőven lé, pl. leves, vagy pörkölt, akkor fent a gázon.

Ha pörkölt+köret (pl. nokedli), vagy ha tésztaféle, esetleg rántott szelet körettel, akkor mikróban.

2012. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én csak a krumplipürét és a noklit melegítem mikróba,a többi ételt vagy frissen sütöm vagy főzöm(pl rántott dolgokat bepanírozom és mindig csak annyit sütök ki amennyi aznapra kell,vagy rizst és a tésztát is frissen főzöm), tepsis kajákat sütöbe melegítem, pörkölteket,ragukat,stb gáztűzhelyen.

Nem véletlen utálom a mikrós melegítést nagyon,elb*ssza az étel ízét,herótóm főleg a rántott dolgok mikróba attól hányni tudnék :D

2012. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ, mi az az étel! :)

van pl. hogy a fasírtot csak kiveszem a hűtőből és várok vele egy negyedórát, mert finomabb, mint melegítve vagy jéghidegen.

általában mikróban szoktam melegíteni a dolgokat, mivel egyedül vagyok. de ha családdal eszünk, akkor megy az egész edény, pl. leves, pörkölt - a gáztűzhelyre, nem külön-külön babrálunk.

2012. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak ajánlom a cuki egyszemélyes edényeket. Van akkora kotlika, mint egy tányér. Én, ha egyedül vagyok olyanba szedek és a gázon melegítem. Utána abból eszem meg az ételt. :)
2012. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jenis, köszi a tippet. :)

Vééégülis, már majdnem olyan, amikor az utolsó adag krumplifőzeléket a kisfazékból eszem meg. :D

2012. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!