Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék 6 kilót 1...

Hogyan hízhatnék 6 kilót 1 hét alatt a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Csoki, csirkemell, sonka, sajt meg ilyen hasonló drágaságokra sajnos nem futja..


Tudnál írni egy olcsó étrendet?


(Főzni sem tudok otthon sajnos, mert egyszerűen alig vagyok otthon: napi 10 órát dolgozom minden egyes nap.)


2012. márc. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajas lekváros kenyér, zsíros kenyér,ha mégis főznél, egyél sok tésztát. Krumplis, káposztás, túrós, sajtos, lekváros, kakaós...stb.
2012. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen kívül: készen kapható péksütemények. A legjobbak a leveles tésztások, azokban sok a zsír.
2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hét alatt hat kilót?

vegyél 6 darab 1 kilós sót, és kötözd magadra


minek akarsz 6 kilót hízni? ráadásul ilyen gyorsan?

Nyugi: sehogy sem fog menni.

2012. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képtelenség egy hét alatt 6 kilót hízni. de valamennyit hízhatsz pl zsíroskenyértől.

változatos:) egyszer hagymával, egyszer mustárral, egyszer pirospaprikával, ha futja egy kis csalamádéval.

jó sok krumplit is ehetsz minden formában. héjában sütve, paprikáskrumpli, tócsni, krumplistészta.

vidd a munkahelyedre, ott is egyél, ahányszor csak tudsz.

2012. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
hát, én egyszer 1 hét alatt ledobtam 8 kilót magamról, úgyhogy szerintem 6 kilót felszedni sem lehetetlenség : D
2012. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!