Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van minden gyári tésztáb...

Miért van minden gyári tésztában kő?

Figyelt kérdés
Mindenféle tésztát vettem már, és az összesben pici kis kődarabok vannak.
2009. jún. 15. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, én még soha nem találtam követ a tésztában.
2009. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát én se. Ez butaság.
2009. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem butaság, örüljön, aki még nem találkozott vele, mert kellemetlen tud lenni mikor az ember ráharap!


Ezen már én is gondolkodtam, szerintem jó esélye van, hogy a liszttel kerül bele.

2009. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem, hogy előfordult Veletek, de hogy MINDBEN az igenis butaság. És el sem hiszem, hogy Ti mindben találtatok. Én egyszer sem, és ahogy olvastam más sem, sőt a környezetem sem szitkozódott még hasonló eset miatt.
2009. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is sok tésztát próbáltam már, és a legtöbben találkoztam apró kis szürke kavicsokkal, legyen az apró levestészta, spagetti vagy szélesmetélt, és nem értem, hogy hogyan kerül bele, de erre én is kiváncsi lennék.
2009. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen tészta ez? Leakciózott Tesco gazdaságos?
2009. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

én első


Ne bolondozzatok már! Több mint 30 éve főzök minden nap, soha nem találtam köveket.

Mit vásároltok ti? Kilós tescotésztát, vagy mi a csudát?

Most néztem meg, 6 féle (6 gyártójú) tészta van nyitva itthon, középkategória és drágább, de egyikben sincs kavics. És eddig soha, senki nem szólt aki evett belőlük.

2009. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

3. válaszoló vagyok.

SOHA nem veszek T-gazdaságos vagy hasonló gagyi tésztákat. Az valóban túlzás, hogy minden egyes zacsiban van, de sokszor találkoztam már kaviccsal.

2009. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem kavics. Ez hülyeség, ilyen tésztát nem engednének forgalmazni az EU-ban.
2009. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!