Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak én őrülök meg a pörkölt,...

Csak én őrülök meg a pörkölt, sós mogyorótól? Legszívesebben egész nap azt rágcsálnám. Ha boltban járok mindig veszek, mert nem bírom nélküle. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem is egészséges. Nincs valami lelki bánatod, kellően el tudod magad foglalni? Ezeknek a megőrülős dolgoknak a hátterében gyakran ez a két dolog áll.
2012. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a sótlant eszem esténként, arra is rá lehet kapni, néha vegyél azt is, mert a sok só nem egészséges, de a mogyoró igen. Talán azért kívánod te is annyira, mert olyan vitaminok vannak benne, amiből hiányod van, mivel gazdag A-, E- és C-vitaminban, kalciumban, nátriumban és rostban is.
2012. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# én azt olvastam, hogy egészséges
2012. ápr. 3. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is, persze csak mértékkel.


[link]

2012. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
grammonként 60 kalória ??? ez relális szerintetek?
2012. ápr. 3. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezted, hogy az étel egészséges-e, hanem a kötődésed. Arra írtam, hogy nem az.

Az olajos magvak csekély mennyiségben fogyasztva hasznosak, de a hozzá adott só semmiképpen nem az.

2012. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Reális, vagyis 10 dkg 600 kalória.. Jó sok!
2012. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úristen nekem van, hogy 200g-ot egy filmezés alatt megeszek... ennyi erővel ehetnék csokit is még abban kevesebb van... mondjuk a mogyi egészségesebb meg imádom nagyon...

de már bele se merek gondolni, hogy mennyi kalória lehet a bundázott chio mogyiban....

2012. ápr. 3. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Roppant hízlaló, én úgy szedtem vissza a betegség miatt lement kilóimat. hogy minden este megettem egy fél zacsi sótlan mogyit, most már csak kis maréknyit merek enni.
2012. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imadooom,ne nezzetek hülyének de en édes, aromas tejjel szoktam enni
2015. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!