Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan ehető dolgokat sorolnáto...

Olyan ehető dolgokat sorolnátok, ami 4 napig eláll szobahőmérsékleten? Minél többet, kérlek.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Főtt kaja ilyen szerintem nincs.

Konzerv kész ételek Pogácsa,kekszek, , kolbász,szalonna,lekvár,

2012. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom olyan nincs. De kórházba megyek befeküdni, egyszer már voltam, és olyan ételeket adtak, ami nem ízlett, vagy kihánytam a műtét után. Szóval most vinni akarok magammal. A lakhelyemtől nagyon messze lesz a műtét, senki ismerős nem lesz mellettem, ezért akarok felpakolni.
2012. ápr. 4. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
A kórházban van hűtő,ahova tudsz kaját betenni.
2012. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de macerás lenne mindig a nővérkéket meg az ápolókat zaklatni, hogy hozzanak kaját. Meg mire odautazok, (5 óra) a tavaszi melegben szerintem nem lesz valami jó a kajának sem, mire hűtőt lát. (Gipszet fogok kapni, nem járkálhatok, szóval kéznél kell lennie annak, amit eszek.)
2012. ápr. 4. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

- krumplis cuccok hús, tejföl nélkül

- gyümölcs, zöldség

- tészta (mellé mák, dió), nudli, derelye, palacsinta (kakaóporral, lekvárral), aranygaluska magában, v kérsz bolti dobozos pudingot

- főtt rizs (+zöldségesen)

2012. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zacskós leves, májkrémkonzevr, tonhalkonzevr, toast kenyér, lehet kapni ilyen egyes csomagolású mézet, lekvárt, mogyorókrémet, medvesajt az a háromszög, tészták, főtt krumpli, főtt rizs, konzervételek, kekszek, befőttek, zabpehely, magvak, gyümölcsök, zöldségek
2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem főtt ételből csak 1-2 napra valót készíts, nemigen fog sem a krumplis, sem a sültek, és egyéb főtt kaják annál tovább ehetőek maradni.


Sajtok: trapista, kocka-sajt, téli-szalámik, füstölt szárazkolbász. És persze hozzá kenyér, kifli, zsömle.

Azon kívül kekszek, nápolyi, esetleg otthon sütött mézes alapú apró sütik, pogácsák, hasonlók.


Befőttek, rostos gyümölcs-levek, és természetesen gyümölcsök nyersen, ezekből is laktatóak: banán, alma, körte. Ami savanyú, vagy savanykás ízhatású (narancs pl.) azokra inkább éhes leszel, nem célszerű cipelned.

2012. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, ötleteket.
2012. ápr. 4. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást kívánunk!
2012. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!