Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Dolgozott már valamelyikőtök...

Dolgozott már valamelyikőtök Mekiben vagy Burger King-ben? Tényleg néha piszok is kerül a szendvicsekbe?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyen pletykákat? Ha igen mik voltak azok?
2012. ápr. 14. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
burgerben nem tudom,mekiben voltam.de ilyesmit nem tapasztaltam.meg ha pletyka az azt jelenti h nem igaz,el van ferdítve.
2012. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarom megnevezni azt a bevásárlóközpontot ,de ott pl csótány invázió volt/van.(csak nem akarjak,hogy elterjedjen a híre ..) és a mekibe meg bk be is voltak..
2012. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én olyat is hallottam már h a mekiben romlott uborkát tattek a hamburgerbe
2012. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem pletyka, de! azért gondolkozzunk már... Minden egyes Burger King és Mc Donald's étterem élén áll egy vezető, akinek a feladata többek között az, hogy betartassa a dolgozókkal a higiénés feltételeket és megteremtse az ahhoz szükséges feltételeket. Az már az egyénen múlik, hogy ezt betartatja-e vagy nem foglalkozik vele, esetleg nem is hagyja, hogy a dolgozók betartsák (pl. nem szerzi be a szükséges eszközöket). Na meg a munkavállaló felelőssége is nagy, mert ha adottak a feltételek, akkor neki is be kéne tartania a szabályokat, de ezt sokan nem teszik - mert az életben is igénytelenek. Biztos van olyan Burger King az országban ami belül is csillog-villog, meg van olyan is, ami tiszta lepratelep, de azért nem kell általánosítani.

Én is hallottam már érdekes történeteket Mc Donald's-ról, pl. ha a földre leesett valami, azt is fel kellett venniük és megsütniük stb, ha nem tették meg és a főnök fülébe jutott, akkor repült az illető.

De ilyen történetek miatt nem bejárni ilyen helyekre hülyeség, mert tényleg mindegyik más. Ez elmondható az összes áruházláncra is.

2012. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a kfc be voltak csótányok a húsban az biztos.bnöm ott melozott.

mekiben ügyelnek azert dolgokra,gondolhatod ha ilyen kiderül nem érné meg nekik.romlotatt biztos nem adnak el.én dolgoztam ott és sok a selejt.

2012. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mekiben dolgozom, és a 4. válaszolónak tökéletesen igaza van. A pletykáknak nem kell igazat adni, általában csak urbanlegendeket ismételgetnek, persze úgy, hogy "az ismerősöm szomszédjának a nagynénjének a gyerekkori barátnője is mesélte, ő ott volt, látta", stb...

Szóval étterme válogatja. Van, ahol a vezető tényleg úgy áll hozzá, hogy az éves ellenőrzéseken legyen rendben minden, egyébként meg tesz rá, mások meg azért is írásbeli figyelmeztetést adnak, ha reggel a tojásnak fenntartott csipesszel egyszer véletlenül húshoz nyúlsz. (Élelmiszerbiztonsági előírás, amivel tojást fogdosol, azzal nem érhetsz máshoz.)

2012. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!