Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mióta kávézol? Egy nap mennyit...

Mióta kávézol? Egy nap mennyit iszol? Raksz bele cukrot, tejet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta elszoktam a cigiről, csak kocakávés vagyok, kb havi 2-3x iszom, akkor is csak lazán: sok tejjel és cukorral. Azelőtt a napot cigi kv-val indítottam, és ebéd után is ledobtam egyet. jobb így :)
2012. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Változó.

Amikor dolgozom, akkor reggel iszok egy capuccinot (vízzel hígítom) és a cégnél bent egy hosszúkávét leheletnyi sűrített tejjel.(olyan a gép, hogy frissen őrli a szemes kávét)


Amikor hétvégén haza utazom, akkor rendes kotyogós kávéfőzőn főzött, méreg erős kávét iszok napi 2-3 alkalommal minimális cukorral és jó sok tejszínhabbal.


Olyan 17-18 éves korom óta kávézok. Átlagban mindig meg volt a napi 1 csésze kávé.

2012. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Középiskolás korom óta kávézom (15), most 32 vagyok.

Általában napi 2 kávét iszom, de a nagyon bulizós korszakomban volt 4 is. Mindig sok tejjel és 1-2 szem édesítővel. Amikor várandós voltam a kislányommal, koffeinmentes kávét ittam, a születése után meg szinte egyáltalán nem ittam jó fél évig és nem hiányzott. Az íze miatt szeretem, ezért is veszek mindig jó minőségűt.

2012. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kb. 15 éves korom óta.

Napi min. 2-3 bögre, tejjel, cukor és édesítő nélkül.

21/L

2012. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6 éve iszom kávét rendszeresen. Melóban, az éjszakai műszakban szoktam hozzá, műszakonként (12óra) 5-6 automatakávét megittam, tejjel, sok cukorral. Otthon napi 2 rendes kávéfőzőből, tejjel, ritkán cukorral.
2012. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetemista korom óta kávézok rendszeresen, napi átlag kettőt. A rendes kávét szeretem, semmi instant. Tejjel, édesítőszerrel, hosszú formában.
2012. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban kezdtem el kávézni, akkor még csak hébe-hóba ittam. Az iskolai büfében vettem, ha nagyon álmos voltam a bulizás miatt. Most 30 vagyok. Amikor terhes voltam, nem kávéztam, mert nem kívántam. De aztán visszaszoktam.


Reggelente iszom egy kávét (nescafe) tejjel és cukor nélkül! Cukorral meg nem innám!

Néha még egyet délután, csak az íze miatt.

2012. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kb 6 éve kávézom (26 vagyok) szeretem minden formáját. általában instant kávét iszom tejjel reggelire édesítőszerrel vagy mézzel vagy cukorral, éppen milyen kedvem van :D

aztán napközben egy espresso sok habbal, vagy melange, vagy automatás kávé is jöhet, esetleg cappuccino... megintcsak aszerint hogy éppen miből lehet választani, és milyen kedvem van...

2012. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

napi 14 csésze körül... :-/

sok?

2012. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kb két éve kávézom, csak reggel egyet nagyon sok tejjel és kevés cukorral.

28N

2012. ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!