Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire jó a zöld tea?

Mire jó a zöld tea?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

méregtelenítő,rákmegelőző,immunerősítő.

de vigyázni kell vele,mert emeli a vérnyomást és nagy mennyiségben terhelő a vesének.

2012. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első sorban szomjoltó, aztán vannak az első válaszoló által leírtak és én még azt is hallottam hogy anyagcsere gyorsító hatású is.
2012. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon finom.
2012. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én azért iszom mert finom. Miért kell minden mögött a "mire jó"-t keresni?
2012. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. ápr. 22. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
és amúgy a lipton zöld teája (üveges,1,5 l) is ilyen hatású? Csak mert mikor azt iszom(nagyon szeretem), akkor nagyon gyakran járok pisilni,akkor valamilyen jótékony hatása annak is van??
2012. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát ezek szerint van annak is :D
2012. ápr. 22. 13:54
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy nemtom lehet h azt teleteszik minden műanyag sz*rral :S
2012. ápr. 22. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Többet iszol, többet pisilsz. Ennyi.
2012. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A zöldtea vízhajtó. Erre akkor jöttem rá, mikor gimibe jártam. Amikor gyümölcsteát főzött apa, vagy akármilyen más teát és megittam a fél literes üveggel, akkor simán kibírtam pisilés nélkül hazáig. Viszont mikor rákaptam a Lipton citromos zöldteára (nem az üveges, hanem a filteres) és azt vittem magammal suliba, akkor fél liter zöldteától volt, hogy háromszor mentem el pisilni. Tanultam belőle, azóta olyankor nem iszok zöldteát, amikor tudom, hogy járkálós napom lesz, vagy ha olyan wc-k lesznek a közelemben, ahová nem szívesen megyek el. Meghagyom otthonra. Pedig nagyon imádom.
2012. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!