Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Orosz rulett csokit merre...

Orosz rulett csokit merre vehetek?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy találtam a neten egy "orosz rulett" nevű csokit. A lényege , hogy 12 csoki, és egy 12 oldalú dobókocka van a csomagban, dobsz, és amelyiket kidobod azt a csokit kell megenni. De van egy olyan csoki, amelyik erős paprikával van megtöltve.


itt egy kép:

[link]


Aki tudja pls írja le! (MO-on, lehetőleg Bp-n)



2012. ápr. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Letöltheted a Nemkutyáról :D
2012. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%
Ez engem is érdekelne!
2012. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dante199 válasza:
Boltban vagy rendelj neten
2012. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz házilag! Pl egy doboz bon-bon-ból. Az egyikből kiszívod injekciós tűvel a konyakot, óvatosan nehogy a vákuumtól összeroskadjon!!! Azután pedig nagyon apróra darált Erős pistát töltesz a helyére. Fontos hogy az alján át lődd bele a cuccot, nehogy véletlenül látszódjon. Ha mégis látszódik, akkor fontos a játék elején leszögezni, hogy senki sem nézheti meg a bon-bon alját!!! Azután fából faragsz egy 12 oldalú dobókockát és kész is!!! Elég hozzá a legolcsóbb silány minőségű 400Ft-os bon-bon is, nem kell 5.000 Ft-os 24karátos aranypapírral becsomagolt fityfene. Ez a legolcsóbb és legegyszerűbb házi módja a játéknak!
2012. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amúgy 12 oldalú "dobókockát" lehet szerepjáték boltban is venni, akár 20 oldalut is.
2012. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zumy11 válasza:

innen asszem lehet

[link]

2012. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszoló vagyok.

Újabb jó megoldást találtunk ki, gyakorlatban teszteltük! Vegyél egy halom csokit (elég a legolcsóbb tortabevonó is, de inkább olyan csokit amit le bírsz nyelni és olcsón megúszod....), majd ezt felolvasztod egy edényben. Szétöntöd bonbon formába. Neten keress rá arra hogy: Chili cseppje (vagy nem is tudom most hirtelen milyen néven fut). Rendelj belőle egy kicsi üveggel (1000ft) (szó szerint chili paprika kivonat, olyan az üvegcséje mint egy szemcsepp, uganis cseppenként kell adagolni az ételbe, mert egyetlen csepptől is veszett erős lesz a leves...). Ha beszerezted, felolvasztottad a csokit, szétöntötted bonbon formába, még gyorsan dermedés előtt 6:1 arányban cseppentesz a csokiba (úgy értem hogy 60db bonbonból 10-be cseppentesz) és egy bonbonba legalább 2 cseppet keverj bele. Többet ne mert aki kifogja az azt fogja kívánni bárcsak igazit játszanátok.....

Na tehát kész vannak a kis bonbonok (lehetőleg sorban cseppents, vagyis ha pl 5x10db-os a formád akkor csak egy 5db-os oszlopot cseppents végig, mert egy játékba egy "méregkocka" legyen). Utána jöhet a játék. Keverd meg a bonbonokat (kinézetre te se fogod tudni melyik a méreg) és kirakjátok egy körbe. Szavaztok/húztok/kő-papír-ollóztok hogy ki kezdi (ő megfog egy darabot és sorban a többiek), és órairányban haladva bekapjátok.

Víz nem segít! Tejjel kihányjátok :D

Jó szórakozást :D

2015. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!