Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma vettem a Sparban egy...

Ma vettem a Sparban egy Globus Mustáros majonézt. Lehet látni alatt a másik címkét, hogy "Hellmann's majonise". Át van címkézve és eladják Globusnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van? A Hellmann's majonéz az nem Globus mustáros majonéz! Nem is hallottam még ezt a nevet, de beírtam a googleba és kiadta hogy van ilyen majonéz....Ezt megtehetik? szerintem nem csak én veszem észre. Lefotóztam, még így képen keresztül is lehet látni alatta a Hellmann's feliratot. [link]

2012. ápr. 26. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
2012. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
ööö én dolgoztam sparban de ott ilyet biztosan nem csinálnak. Ilyenkor az emberek mindig azt gonodlják, hogy óó mert biztos azok voltak amelyik cégnél vették. De egy áruházban főként nagyban ilyenkre még idő se lenne. Ráadásul nem ilyen pontosan, azért ha leszedsz egy címkét utána nemtudod ilyen szépen és pontosan visszaragasztani rá, meg meghullámosodik, levegősödik stb. És semelyik cég nemküld címkéket a termékei mellé XD De természetesen teljesen jogos a feltételezés, blokk elennében visszaviheted és rákérdezhetsz, hogy ez ez miez??De ne gondold, hogy a sparosok voltak. A többi terméken nem volt ez? Ezt a "hibát" véleményem szerint biztosan a gyárban követték el érdemes lenne írnod a globusnak illetve elküldened a képet bizonyítékként. Teljesen jogos egyébként a "felháborodás" mert ha veszel valamit amire az van írva akkro az ne más legyen már-.- Sok sikert!
2012. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én feltételezem hogy sparosok csinálták! :) erre nem gondoltam, csak arra hogy a globusnál csinálják ezt és már így küldték le a boltba.
2012. ápr. 26. 19:20
 4/18 Phoney ***** válasza:
67%
Szerintem ezt semmise tiltja, ha mindkét márkatulajdonos ezt akarja. Ha a két címkén ugyanaz van (termék típusa, összetevői), akkor az nem fogyasztóvédelmi, hanem csak védjegybitorlási kérdés.
2012. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem, csak meglepett a dolog, hogy globus csak mégsem az lenne eredetileg...
2012. ápr. 26. 19:34
 6/18 tetro ***** válasza:
14%
Lényegében az összes saját márkás termékkel ez történik. A Globus a Hellmann'stól vette meg, és simán átcsomagolja, mondjuk nem tudom miért ilyen igénytelenül. De szerintem az egészben a legviccesebb, hogy "mustáros" majonéz. Van olyan majonéz ami mustár nélkül készül? :D
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát igen ez igaz...meg az is hogy legalább ne lehetne ennyire látni...
2012. ápr. 26. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

"Van olyan majonéz ami mustár nélkül készül? :D"


Igen, van, ugyanis a majonéz -alapvetően- csak tojásból és olajból készül! Amire te gondolsz, az a tartármártás lehet.

2012. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

8-as teljesen helytálló, valaki mégis lehúzta.


Egy dologra gondolok, ami logikus, nem csalás, csak hiba. De feltételez egy helyzetet. Ez pedig az, hogy mindkét termék egy helyen készül, vagy egy helyen csomagolják. Ez esetben egy címke „beragadt”, a gép duplán húzta fel.

A Hellmann's egyébként régi, jó nevű cég.

2012. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
A hellmannst itthonra a glóbusz gyártja. (nézz meg ehy hellmanns majonézt rá van írva,hogy mo-n készült) tehát nem volt csomagolóanyag és átcimkézték a hellmannst-Biztos nem a spar csinálta, hiszen a hellmanns drágább mint a globusz
2012. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!