Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne ez a szendvics?

Jó ötlet lenne ez a szendvics?

Figyelt kérdés

Lányomnak szülinapja lesz meg hívott pár barátnőjét és szeretnék csinálni a tortán kívül valami eszegetni valót. Erre a szendvicsre gondoltam. Szerintetek ez jó ötlet 14 éves lány szülinapjára? Meglepetésnek szánom ezért nem kérem ki az ő tanácsát,de nem akarom ,hogy azt mondja rá hogy dedós (most van abba a lázadó időszakába). Szerintetek jó lesz ez vagy csináljak mást? Ja és még ezt szeretném kérdezni, hogy miből van a katica feje? :) Köszi előre is.



[link]


2012. ápr. 27. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a feje olivabogyóból van, de ha ilyen lázadó a lányod, akkor nem készítenék neki katicásat, bár szerintem nagyon jó pofák:)
2012. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Fekete olajbogyóból van a katica feje.

Hát ha a lányod szereti a katicákat akkor jó, de egyébként valóban picit gyerekes. Igaz, a 14 éves is még gyerek, na de ha éppen lázad...

2012. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és fekete olivabogyó:)
2012. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa, hogy mennyire "felnőtt nő", azt te tudod, hogy mennyire tartaná dedósnak. A fej fekete olivabogyóból van. A koktél paradicsom arányaiban szerintem elég sok, nagyon dominál a szenyán. Én lehet, hogy úgy csinálnám, hogy a látvány miatt ilyenből néhányat, és csinálnék a lazacra almás/tormás/majonézes tuffokat, habzsákból. Vagy simán kicsi citromcikk, kicsi paradicsomcikk, kicsi petrezselyem.

Vagy lehetne ugyanilyen falatkákat csinálni pl. szárított sonkából (feketeerdei sonka) szárított paradicsommal, friss bazsalikom levéllel. Az is elég igényes kis falatozós szendvics.

2012. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, szereti a katicákat (most vett egy katicás hajcsatot). De nem tudom,hogy szendvics formájában "barátnők előtt" mennyire fogja szimpatizálni. :) Jah és csak a minta lenne olyan katicás a lazacot fel váltja majd szerintem valami sonka, vagy hasonló. Még egyszer köszi.
2012. ápr. 27. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A feje és a pöttyei is fekete olívából vannak. Ha maradna a lazac, szerintem egy kis tejszínes tormával (készen kapható) kellene megkenni a baguette-et, az jól megy hozzá. Szerintem nagyon jó, egyáltalán nem dedós, főleg lazaccal!
2012. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!