Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vacsora csatázni fogunk a...

Vacsora csatázni fogunk a családdal és nem tudok mit főzni valami könnyen elkészíthető ételt valaki?

Figyelt kérdés
Jah és még gyerek vagyok ne nehezeket...:D
2012. ápr. 28. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Hány éves vagy? 14-15 évesen ajánlanám a rántott húst petrezselymes krumplival vagy a rántott halat krumplisalátával.

Desszertnek mondjuk kókuszgolyót tudsz csinálni.


Szívesen segítek ha megtetszene valamelyik :)

2012. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 évesvagyok.:D de sokat segitek anyának főzni szval sok mindent tudok.:D am köszii.:)
2012. ápr. 28. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

De jópofa család lehettek! :D Mi nyáron a barátokkal akarunk ilyet játszani, 20-22 éves fiatalok, különböző országokból, marha jó lesz. :)


A hal szerintem is jó ötlet krumplisalátával. Ismered azt az ecetes, savanyú krumplisalátát? Mi mindig olyannal esszük.

Esetleg mézes-mustáros csirke? [link]

Vaaaagy, ha valami különlegesebbet akarsz csinálni és az olajban sütést már meg tudod oldani egyedül, akkor kínai szezámmagos csirke. [link] Mi nagyon szeretjük.


Édességnek én biztos narancsos brownie-t csinálnék. Itt egy egyszerű recept hozzá: [link]

Ebbe mondjuk kell mascarpone, ami nem olcsó... de ha belefér, ez is fincsi szerintem. [link]

2012. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm.:D ezek nagyon jók.:DD
2012. ápr. 28. 16:41
 5/6 anonim válasza:

Én egyszer a barátnőmmel csináltam ebédre:


Otthoni gyümölcsleves


1: Egy barack konzerv vagy befőtt levét kiöntöd egy tálba(barack nélkül)


2: Egy másik tálba tejet öntesz,és kb. egy fél zacskó pudingport(legjobb a vanília,vagy eper)összeturmixolod.Kóstold meg,hogy jó,e ,ha nem akkor önts még pudingport.


3: Beleöntöd a pudingot(legalábbis majdnem az)a baracklébe.Összekevered.


4: A kivett barackokat feldarabolod kicsire,és még szerzel bele más gyümölcsöt(amit akarsz)


5: Mindent felaprítasz és teszed a lébe.Összekevered.


6: Berakod pár percre a hűtőbe és kész az otthoni gyümölcsleves.


SAJNOS MÁSODIKAT NEM TUDOK!

Remélem kipróbálod,de szerintem először csináld meg és döntsd el,hogy megy,mert nem biztos,hogy érthetően írtam le.

2012. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt tudom,hogy mi találtuk ki,de a miénk mindenkinek ízlett,mert más mint a gyümölcsleves,de mégis finom.
2012. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!