Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A bolti fagyasztott pulyka/csi...

A bolti fagyasztott pulyka/csirkemellben ugyanannyi fehérje van?

Figyelt kérdés
Szeretnék edzésekkor izmot építeni és fehérjedúsan táplálkozni, ezek a mirelit dolgok ugyanolyan hasznosak mint a friss, sült dolgok?
2012. máj. 1. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz bele a zacsiba, akkor tapogasd meg: ha úgy érzed, hogy ami benne van, az több kisebb kerek valami, és nem tenyérnyi nagyságú szeleteket érzékelsz, akkor én a helyedben nem venném meg. Ugyanis a kis kerek akármik (hiába van ráírva, hogy pulyka/csirkemell), attól még az egy összedarált, akármivel pépesített alapanyagból származik. Erről ugyanúgy nem tudhatni, hogy mi minden került bele, mint pl. a párizsi, vagy a virsli stb.


Ha a tenyérnyi szeleteket érzékeled, akkor az ugyanolyan jó, mintha a frissen sültet, vagy éppen nyershúst vennéd, és magad sütöd.

2012. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mitől lenne benne kevesebb?!


1.-nek:


mellhúsról szól a kérdés, nem a panírozott akármikről /szerintem/.

2012. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Mireli dolgok" iránt érdeklődik, ezért ugrott be, hogy vigyázni kell, ha a panírozottról beszél, mert én is becsapódtam már egy ilyen vásárlásnál.
2012. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
panírozott akármikre gondoltam D:
2012. máj. 17. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:

nézd a leírást, ott írni szokták.

az olcsóbb terméekeknek kb 40-50%-a hús a többi liszt, meg térfogatnövelők... azt nincs értelme megvenni.


de egyébként se vennék ilyen panírozott cuccot, azt darálnak bele amit akarnak.

2015. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!