Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha két napig joformán csak...

Msntüdnérke kérdése:

Ha két napig joformán csak édességeket és egészségtelen dolgokat eszem akkor mennyit hizhatok tőlle?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gyors az emésztésed akkor semennyit, meg amúgy sem 2 nap alatt fogsz meghízni.

Tesóm világ életében egészségtelenebbül evett meg többet is mint én. Kevesebbet is mozog, mégis csont és bőr rajtam meg van 3-4 kiló felesleg

2012. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hízni semmit, mert a cukor gyorsan bomló szénhidrát. Ami nagyobb baj, hogy fölöslegesen megdobod a vércukorszinted, ez pedig a cukorbetegség alapja. Ne zabálj annyi édességet. Én most nem fogyózom, csak szintet tartok. 3-4 naponta eszek egy kis csokit vagy édes péksütit, ennyi bőven elég.
2012. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!