Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olcsó de még is jó tonhalk...

Van olcsó de még is jó tonhalkonzerv?

Figyelt kérdés
Eddig csak Gold fisht és Rio-t mertem venni, mert hát még is csak hús, de már nem bírja a pénztárcám. Tudtok ennél olcsóbbat?
2012. máj. 10. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
én az aldiban szoktam venni, tök finom volt eddig mind, csak arra figyelj, hogy valami olajban eltett típust válassz, mert a sós vizes meg citromos vizes nem jó.
2012. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tonhal az tonhal. Arra azért figyelj, hogy van ami aprított tonhaldarabok néven fut és azok olyan kicsi szálára hullt darabkák, olajban úszva. (Ízre nem rossz, de nem az igazi.)
2012. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, igen, igaza van a másodiknak, arra figyelj, hogy tzonhalSTEAKet vegyél!
2012. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont a kis darabkásat szeretem! Giana márka 300 alatt van és nem olyan kis doboz mint a Rio! Szerintem sokkal finomabb meg szaftosabb Én kifejezetten szeretem a szójaolajat amiben ez van! Isteni! Nálam a Rio mare közelébe se ér!;) Próbáltad már?
2012. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor114 válasza:
Érdemes elolvasni [link]
2013. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy borzalmasan rossz cikk rengeteg fogalmazásbeli hibával és értelmetlen baromsággal.:S! 4-es voltam.
2013. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!