Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mekiben kb mennyibe kerülnek?

A mekiben kb mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Pl gondolok egy Mcwrapra egy salátára(McSalad Shaker) meg egy McFreezre..


És milyenek? Mármint az ízük? Nem nagyon ettem még de következő héten megyek vásárolni és ezt néztem ki hogy ilyet szeretnék, viszont a honlapjukon nincsenek árak.

A válaszokat előre is köszönöm mindegyikért megy a zöld kéz :D


2012. máj. 11. 20:33
 1/7 GravityDrummer válasza:

Én se találtam árakat.

A McFreeze nekem nagyon ízlett, olyan mint egy gépi krémfagylalt, de egyedibb. Mindenképp kóstold meg :)

2012. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb árat írok


mcwrap 850

menüben van 1250 is

a shaker az cézár sali, 750 + ha öntetet is kérsz az úgy 250

mcfreeze régebben 250, de lehet már 300. ezen van öntet. a sima tölcséres az most 150.


nem rossz az ízük, én szeretem, igaz jobbat biztos kapni máshol, de itt legalább a világ/ország minden felében ugyan azt kapod.

2012. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rémuralom ***** válasza:
Tölcséres McFreeze-t múlt héten vettem utoljára, 180 volt, valószínűleg mindenhol annyiért adják. A többiről nincs infóm.
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. A sajtburger menüre azt mondták h kb 500ft. Tényleg ilyesmi ára van?
2012. máj. 11. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajtburgermenü 450, kis kóla, kis krumpli meg egy burger. Szerintem tökre megéri.
2012. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Különböző árkategóriájú éttermek vannak, én a legdrágábbról tudok nyilatkozni, olyanban dolgozom. Szóval ennél csak olcsóbban kaphatod meg. :)


McWrap: 920Ft, menüben 1300Ft körül van (erre nem emlékszem pontosan)

Shaker saláta vagy másnéven Csirkés Cézár saláta: 750Ft, az öntet 130Ft, kivéve a citromos-olívásat, az 150Ft.

McFreeze: a tölcséres, öntet nélkül 180Ft, a poharas-öntetes 250Ft, ezt kérheted extra öntettel plusz 80Ft-ért. És ez tényleg nagyon finom. :)

A sajtburger menü pedig 450Ft, ahogy előttem írták.

2012. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L.Thomas ***** válasza:

A MCfreeze-t feltétlenül kóstold meg párszázas ajánlatban 250 ft plusz csokival ami szerintem muszáj rá +80 ft.

Nem horror a többit nem tudom én ott nem nagyon kajolok inkább KFC..

2012. máj. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!