Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mostani "minden 4. nyer"...

MyDrox17 kérdése:

A mostani "minden 4. nyer" promociós csokiknál, melyikek nyernek? Amit tudok, hogy a baunty-nál a jobb felső sarokban található betűk közül A-B-C-D a D-k nyernek. A snickersnél is van valami ilyesmi, de engem érdekelne a balaton szeleté is!

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Jaj már, így mindenki megtudja -.- Múltkor a Tescoban már az összes doboz Bounty csoki fel volt túrva... Most minek kellett leírni?
2012. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél egy párat, aztán elemezd ki a papírokat!
2012. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki foglalkozott vele, hogy megtudja az meg is érdemli, hogy tudjon róla:) De ez csak egy csoki, és van még pár féle. Ezért szeretnék én is kapni egy kis infót, én elmondtam ezt, valaki mondja el egy másikét:)
2012. máj. 14. 13:02
 4/8 daveszka válasza:
100%

Valaki tudna abban segíteni hogy hol lehet beváltani a nyert feliratú papírokat?Ami a honlapra van írva az hülyeség.Kipróbáltam amit ír de sehol se váltják be.

Próbáltam:Match.,Cba.,G-roby.,

Valakinek ötlete aki már beváltotta.

2012. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 daveszka válasza:
100%
Még annyit hogy mit értesz azon hogy a D-k nyernek?Bocs hogy ilyen hülyeséget kérdezek de annyira nem vágom.Köszi
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
És a snickersnél melyik a nyerő?
2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A snickersnél eddig a G volt. De tegnap váltottam be, és pont ugyanolyat, G betűset vettem, és az már nem volt nyerő!!

Mindenki túrogatja, és már inkább megváltoztatják..

2012. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Vett nemrég anya testvére minden 5 nyer soproni sört, azt mondták neki hogy egy bizonyos nyer, és olyat is vett egy jó pár darabot és egyik se nyert(!)
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!