Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a porcukrot az...

Szeretitek a porcukrot az édes pékárukon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon szeretem, és még szépen is néz ki. Tudom, hogy sokan nem így vannak ezzel, és ki sem állhatják.:)
2012. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem szeretem ha vastagon lepi. 1 nem is látom a süteményt 2 nem merek lélegezni evés közben
2012. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. mindig olyat kérek, amin vagy nincs vagy nagyon kevés van, és azt is lefújom, vagy lesöpröm róla.
2012. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és is mindig lefújom, és lesöpröm róla.
2012. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És ennek igen racionális okai vannak:

- ha levegőt veszel evés közben, akkor megfulladsz tőle

- ha leszórod, csupa fehér poros lesz a ruhád. Pláne, ha sötét!

- ráadásul nem is javít semmit az összhatáson


Én anti-porcukor párti vagyok:)

2012. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na eddig jók az arányok,mert én is utálom. Hiába néz ki jól,zavar az evésnél. Első levegővételnél fele beleszáll az orromba, ezért én is lesöpröm.. Ráadásul felesleges cukornak tartom,mert szerintem ezek a mai cukrok valahogy ízetlenek is.
2012. máj. 18. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem.
2012. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen utáltam, annyira, hogy otthon a saját magam által készített sütikre se tettem, vagy csak igazán minimálisat.


Mára ez úgy változott nálam, hogy a saját sütikre teszek rendesen porcukrot (jó még ez is elég csekély mennyiség, de mégis látszik rajta szépen), viszont a tésztájába/töltelékébe kevesebb cukrot teszek. Újabban tetszik a porcukros a látványa miatt, talán azért, nem tudom megmagyarázni. Viszont ezeket otthon, többnyire tányér fölött eszem, és így nem kell malackodni a porcukormorzsákkal.


Viszont pékségben továbbra is a porcukor nélkülieket választom. Hiszen ezeket legtöbbször olyan helyen eszem meg, ahol nincs mindig lehetőség kezet mosni, sőt leülni nyugodtam megenni, és hasonlók... Morzsálni és porcukrot a ruhámról leporolni még az utcán sem szeretek, kézmosás híján a porcukros ujjaimat lenyalni meg főleg gusztustalannak tartom.

Ha meg mégis porcukrosat veszek, azt általában a zacskójával fogva eszem meg. Így a kezem se ragad és a porcukor sem szóródik rám. Cserébe ha nagyon a zacskó mélyére harapok, azt hiszik, hogy szipus vagyok... :-)

2012. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem:D Én is mindig próbálok olyat választani, amin nincs porcukor, vagy csak nagyon kevés van rajta. Ha ez mégsem sikerülne, akkor lesöpröm róla.
2012. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!