Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már találko...

Van itt olyan, aki már találkozott az új kókuszos 7days croissannal? Én még sehol se láttam.

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl Győrben??
2012. máj. 18. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Pécsett találkoztam már vele a Tescoban :) És nagyon finom!
2012. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nagy áruházakban vagy boltokban nem látok én sem. A kis helyi falusi boltban meg a sulibüfében viszont van. Megkóstoltam, mert imádok mindent ami kókuszos, de nem olyan nagy szám.
2012. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk az adyvárosi tescoba van általában:) pont most nem volt,ma :))

De mixer-be meg remix-be mindig van:) tudod földesen

2012. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na ha arra járok akkor veszek..:) persze, ha lesz..:))))
2012. máj. 18. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is győri vagyok és én is keresem már egy jó idelye.

A Kiwis epres fanta is nagy nehezen akart csak megérkezni a Tescoba. Akkor amikor mentem már csak 6 db volt össz én meg vittem 2 db-ot el belőle.

De finom volt! Most már sajnálom, hogy nem vittem el mind a 6-ot, mert mostanában nem megyek a Tescoba.

2012. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na...találtam a Remixbe vagy a Mixerbe, nem is tudom melyikbe...:)) köszi..:)

A fantát én se kóstoltam még, múltkor Pesten mi is egy helyen találtunk kb a nem tudom hány után, de nem vettünk végül...majd egyszer veszek..:)

2012. máj. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!